diletta leotta

19:08 Se anunță noapte albă la Filiași, după calificarea în sferturile Cupei României! Cum vor sărbători performanța istorică. „Trecem de la bere la vin!” 18:38 „A fost un șoc!” Nicolae Stanciu îl vrea selecționer doar pe Mirel Rădoi. Anunțul categoric al vedetei echipei naționale. „Sper să se răzgândească!” 18:27 Transylvania Open 2021 | Irina Bara a bătut-o pe Irina Begu, în decisiv! Jaqueline Cristian, victorie uriașă cu Kaja Juvan după o revenire de poveste 18:11 „Se află într-o eroare gravă!” Replică vehementă dată de LPF, după criticile lansate de Gică Popescu. De ce a fost amânat Farul – FCSB 18:04 ACSO Filiași s-a calificat în sferturile Cupei României! Performanță istorică pentru echipa care joacă în Liga 3. Final dramatic în meciul cu Hermannstadt 17:25 Sergio Ramos, coșmar fără sfârșit! Debutul la PSG s-a amânat din nou. Anunțul de ultimă oră făcut de clubul parizian 17:09 NEWS ALERTAlexandru Mitriță ratează dubla cu Islanda și Liechtenstein. Anunțul făcut de PAOK Salonic, după ce mijlocașul s-a accidentat în derby-ul cu Olimpiakos 16:51 FotoMoment genial la Transylvania Open! Jaqueline Cristian s-a transformat în „Dracula”. Românca și-a pus pelerină înaintea meciului de debut 16:34 Fosta soție a lui Bănel Nicoliță a rupt tăcerea, după ce bărbatul a fugit din țară de frica interlopilor și cămătarilor: ”Chiar el le-a anunțat pe fete că va pleca o perioadă!” 16:18 LIVE SCORE Dinamo – FC Argeș (21:00). „Câinii” atacă sferturile Cupei României. Echipele probabile