dinamo – petrolul

„Arbitraj penibil!” Amzăr a dat de pământ cu arbitrajul lui Feşnic, după Dinamo – Petrolul 1-1: „Mai bine ne arbitrăm singuri!”
Liga 1 • 1 aprilie, 23:32

Ionuţ Lupescu cere „revoluţie” în fotbalul românesc, după Dinamo – Petrolul 1-1: „E timpul să îi schimbăm! Decizie aberantă!”
Liga 1 • 1 aprilie, 23:14

Faza controversată care a decis meciul Dinamo – Petrolul 1-1. Horaţiu Feşnic a avut nevoie de 10 minute pentru a acorda penalty!
Liga 1 • 1 aprilie, 22:48

Dinamo – Petrolul 1-1! „Câinii”, egalaţi în minutul 90+13 dintr-un penalty bătut de Grozav! Scandal în finalul partidei!
Liga 1 • 1 aprilie, 22:33

Scandarea preferată a celor 300 de copii care au fost în tribună la Dinamo – Petrolul. Ce s-a auzit pe stadionul Arcul de Triumf
Liga 1 • 1 aprilie, 22:08

LPF a schimbat regulamentul, iar Dinamo – Petrolul se poate juca cu fani în tribună! Anunţul oficial
Liga 1 • 29 martie, 14:24

Zeljko Kopic cere întăriri după Petrolul – Dinamo 1-0. Mesaj direct pentru conducere: „Sper că vom mai face transferuri!”
Liga 1 • 20 ianuarie, 22:51

Forţe de ordine în număr uriaş la Dinamo – Petrolul! Fanii, luaţi în primire de jandarmi înaintea meciului
Liga 1 • 26 august, 21:29