farense

Farense – Benfica 1-3, în AntenaPLAY. „Vulturii” continuă să spere la titlul din Liga Portugal
AntenaPLAY • 22 aprilie, 23:55

Festival de goluri superbe în Sporting – Farense! Viktor Gyokeres, execuţie de vis, cu călcâiul
AntenaPLAY • 3 martie, 20:59

Farense – Porto 1-3 a fost în AntenaPLAY! Victorie clară pentru echipa lui Conceicao! Rezultatele zilei
AntenaPLAY • 28 ianuarie, 23:45

Arouca – Rio Ave 2-2 a fost LIVE în AntenaPLAY! Rezultatele zilei din Liga Portugal
AntenaPLAY • 10 decembrie, 20:45

Dramatism total în Boavista – Farense 1-3! Soarta meciului a fost decisă de două goluri marcate în prelungiri
AntenaPLAY • 12 noiembrie, 19:54

Cupa Ligii Portugaliei: Casa Pia – Nacional 2-1, în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 29 septembrie, 0:00

Liga Portugal, în AntenaPLAY. FC Porto – Gil Vicente 2-1. Gazdele au dat lovitura în prelungiri!
AntenaPLAY • 24 septembrie, 0:30

Marcano, după ce a adus victoria lui Porto în minutul 90+10 şi a scris istorie: „Sunt mândru să reprezint”
Liga Portugal • 21 august, 12:45