jocurile europene

Lăcrămioara Perijoc, după argintul de la Jocurile Europene: „Aş vrea să fie aur la cea mai puternică competiţie”
Alte sporturi • 3 iulie, 16:31

Jocurile Europene s-au încheiat. Lăcrămioara Perijoc a fost portdrapel la ceremonia de închidere. Palmaresul României
Alte sporturi • 2 iulie, 23:18
Foto

România, locul 14 pe medalii la Jocurile Europene
Alte sporturi • 2 iulie, 14:19

Bernadette Szocs, după medalia de aur a României, de la Jocurile Europene: ”E un miracol. Sunt în cea mai bună formă”
Tenis de masă • 2 iulie, 9:11

Lăcrămioara Perijoc, medalie de argint la box la Jocurile Europene! „Echipa din spatele meu e secretul succesului”
Alte sporturi • 1 iulie, 21:38

Echipa de tenis de masă a României, medalie de AUR la Jocurile Europene! Fetele noastre au învins Germania în finală
Alte sporturi • 1 iulie, 19:04

Apor Gyorgydeak a cucerit medalia de aur pentru România la teqball la Jocurile Europene! Ţara noastră a ajuns la 14 medalii
Alte sporturi • 29 iunie, 21:35

Bernadette Szocs s-a pus în genunchi şi a început să plângă după medalia de aur de la Jocurile Europene. „E un vis împlinit
Alte sporturi • 28 iunie, 9:17

Bernadette Szocs, AUR la Jocurile Europene 2023! Revenire fabuloasă în finală. Eliza Samara, medalie de bronz
Alte sporturi • 27 iunie, 20:37
NEWS ALERT

Bernadette Szocs luptă pentru aur, la Jocurile Europene 2023! Eliza Samara, învinsă în semifinale
Alte sporturi • 27 iunie, 13:39

Vlad Dascălu a câştigat medalia de aur la Jocurile Europene de la Cracovia, în concursul de Mountain Bike
Alte sporturi • 25 iunie, 19:27

Bernadette Szocs, în sferturile de finală de la Jocurile Europene
Alte sporturi • 25 iunie, 14:35

România face spectacol la tenis de masă, la Jocurile Europene! Victorii pentru Bernadette Szocs, Eliza Samara şi Ovidiu Ionescu
Alte sporturi • 25 iunie, 9:29