liga 3

Daniel Opriţa
Fotbal intern • pe 11.03.2021 la 08:18

Steaua, atac la FRF! Daniel Oprița acuză o conspirație împotriva CSA: "Trebuia ca Federația să facă să nu ne întâlnim!"

• Steaua - FCSB II se va juca sâmbătă
  • Atacul lui Daniel Oprița
becali-fcsb
Fotbal intern • pe 09.03.2021 la 09:19

Daniel Oprița ”l-a citit” pe Gigi Becali! Ce jucători de la FCSB vor merge la FCSB II pentru meciul cu Steaua

• Gigi Becali vrea să oprească Steaua
CSA Steaua
Fotbal intern • pe 20.02.2021 la 15:56

CSA Steaua nu se joacă! "Militarii" și-au spulberat adversarii cu 8-1 și îl amenință pe Gigi Becali

• CSA Steaua, victorie categorică în ultimul amical
  • "Militarii" vor promovarea în Liga 2
Robert Asăvoaei
Fotbal • pe 18.11.2020 la 21:56

VIDEO | Gol fabulos în Liga 3! Tânărul care poate câştiga trofeul Puskas cu "lovitura scorpionului". Coechipierii au luat-o razna

• Mijlocaşul de 22 de ani a înscris golul carierei
  • Şi-a ajutat echipa să câştige cu 4-0
becali
Fotbal intern • pe 12.11.2020 la 11:18

Steaua București, la mâna lui Gigi Becali! Decizia luată de Federația Română de Fotbal

• Ce trebuie să facă Steaua pentru a promova
  • Becali vrea să împiedice Steaua să intre în Liga 2
stadion steaua
Fotbal intern • pe 10.11.2020 la 08:18

Gabi Balint aruncă BOMBA! Steaua e gata să fie preluată de ”un grup de oameni foarte cunoscuți”

• Steaua este lider în Liga 3-a, seria 4
  • Când se vor implica noii investitori
VIDEO | Becali își freacă mâinile de bucurie! Steaua s-a împiedicat din nou în drumul spre Liga 2
Fotbal intern • pe 07.11.2020 la 18:16

• De cine s-a împiedicat Steaua
  • Câte puncte mai are Steaua față de FCSB 2
fcsb-steaua
Fotbal intern • pe 06.11.2020 la 18:38

VIDEO | FCSB 2 ține aproape de Steaua! Becali a trimis 6 jucători de la prima echipă și pune presiune pe CSA. Gol pentru vărul Simonei Halep

• Steaua și FCSB 2 sunt despărțite de un punct
  • Ce jucători de la FCSB au evoluat la echipa secundă
becali-fcsb
Fotbal intern • pe 31.10.2020 la 18:25

VIDEO | Udrea a marcat din poartă în poartă. FCSB 2 a făcut spectacol! Becali nu se lasă și vrea să oprească Steaua din drumul spre promovare

• Mihai Stoica a asista la meciul dintre FCSB 2 și Voluntari
  • Steaua a făcut primul pas greșit în Liga 3
Steaua a învins Voluntari 2 cu 1-0
Fotbal intern • pe 28.10.2020 la 18:41

Au pus stăpânire pe locul 1! Steaua defilează spre Liga 2! Victorie cu scandal în Ghencea. Reacția lui Daniel Oprița | VIDEO

• Steaua București - Voluntari II 1-0
  • Roș-albaștrii sunt pe primul loc în Liga 2
  • Scandal la finalul meciului
Meci liga 3
Fotbal intern • pe 26.10.2020 la 08:22

Portarul român care a marcat din acţiune, în minutul 7 al prelungirilor! Fază antologică

• Florin Raţ a marcat din acţiune în Hunedoara - Cugir
  • Portarul a stabilit scorul final, 3-3
FCSB
Fotbal intern • pe 23.10.2020 la 14:08

EXCLUSIV | Becali vrea cu orice preț să prindă din urmă Steaua! După Buziuc, alți trei jucători de la FCSB au luat drumul echipei secunde

• Becali a întărit formația secundă
  • 4 jucători de la FCSB au mers în Liga 3
steaua fcsb
Fotbal intern • pe 17.10.2020 la 17:30

Îi mai oprește cineva? Steaua, în viteza a 5-a spre Liga 2! Tăvălugul roș-albastru

• Steaua e lider în clasament
  • FCSB 2 este pe 2
  • Steaua a învins Chiajna 2
Jucătorii de la CSA Steaua
Fotbal • pe 19.09.2020 la 18:41

FCSB 2- CSA Steaua 1 - 2. Final dramatic de meci în Berceni, cu gol în minutul 90! Talpan câştigă încă un război cu Gigi Becali

• Este prima oară când cele două echipe s-au întâlnit
  • FCSB 2 - CSA Steaua 1-2
Daniel Oprița
Fotbal • pe 19.09.2020 la 18:10

A greşit numărul şi l-a sunat Gigi pe Opriţa? :) Antrenorul CSA Steaua, trei schimbări la pauză în meciul cu FCSB 2

Fotbal intern • pe 06.08.2020 la 22:38

Iulian Răduţă a cedat nervos şi a ajuns la spital după ce şi-a tăiat venele într-un geam

• Barajul de promovare din liga 3 a fost decis de un penalty
  • Portarul Răduţă şi-a pierdut cumpătul în vestiar
VIDEO | Fanii Stelei nu s-au speriat nici de pandemie, nici de jandarmi. S-au adunat în număr mare şi au declanşat fiesta
Fotbal intern • pe 05.08.2020 la 20:16

• Steaua a promovat în Liga 3
  • Fanii s-au îmbrăţişat cu jucătorii
  • A fost nevoie de intervenţia jandarmilor
peluza sud
Fotbal intern • pe 05.08.2020 la 19:15

Steaua a promovat în Liga 3! Roş-albaştrii au făcut spectacol în meciurile de baraj

• CSA Steaua a reuşit promovare în Liga 3
  • Steaua - Argeşul Mihăileşti 8-1
  • Steaua - Bărăganul Ciulniţa 6-0
Petre Grigoraș
Fotbal intern • pe 10.06.2020 la 17:00

Petre Grigoraș a rămas fără contract! Antrenorul a plecat de la Foresta Suceava. Care este motivul

• Grigoraș a plecat de la Foresta Suceva
  • Motivul pentru care nu mai este la formația de Liga a 3-a
  • Grigoraș era antrenor la Suceava din toamna lui 2019
Eugen Trică, antrenor FC U Craiova 1948
Fotbal intern • pe 12.05.2020 la 18:41

EXCLUSIV | Eugen Trică, euforic după promovarea FC ”U” Craiova în divizia secundă. ”Liga 1 este ținta noastră!”