Fotbalul nu e numai o chestiune de viață și de moarte. E mult mai mult decât atât!
Video

Și cu ”Cholo” Simeone, 10, care-i și întrece!
Fotbal extern • 26 octombrie, 13:11
Video

Ronaldo, OZN-ul de acum 25 de ani: 48 metri, 10 secunde, 34 de pași, 16 atingeri
Fotbal extern • 12 octombrie, 14:03

Griezmann: s-a culcat catalan, s-a trezit plăpumar!
Fotbal extern • 1 septembrie, 14:24

Real Madrid – FC Barcelona: 97-96. La fotbal! În ”El Clasico”!
Fotbal extern • 7 aprilie, 9:20

Primera Division. Echipă. Getafe. 450 de minute fără gol. Niciun șut pe poartă în trei meciuri!
Fotbal extern • 15 februarie, 11:15

90 de ani de la cel mai mare "omor" suferit de FC Barcelona: 1-12 cu Athletic Bilbao. Bata a marcat șapte goluri!
Fotbal extern • 9 februarie, 9:22

Revine Cristi Ganea la Athletic Bilbao? ”Ținem legătura cu toți”
Fotbal intern • 25 mai, 7:44

VIDEO | Sergio Ramos și-a găsit un talent ascuns în timpul pandemiei: ”Nu am făcut asta niciodată”
Fotbal extern • 5 mai, 5:51

VIDEO | Sergio Ramos, antrenament nocturn pe timpul pandemiei: ”Consistență, perseverență și multă muncă”
Fotbal extern • 13 aprilie, 7:37

Xavi s-ar întoarce la Barcelona, dar pune o condiție: ”Nu pot să lucrez cu persoane toxice”
Fotbal extern • 31 martie, 4:27