Edi Iordănescu se simte iritat din cauza naţionalei României! Mesajul manifest al fostului antrenor de la CFR: „Nu credeam că o să trăiesc clipa asta”

De Antena Sport
Publicat: 10.06.2021, 22:16
Actualizat: 11.06.2021, 0:14

Edi Iordănescu s-a decis şi a plecat de la CFR Cluj

Edi Iordănescu a vorbit despre viitorul său

Hepta

Edi Iordănescu se simte iritat o zi înaintea startului Campionatului European. Iordănescu Junior este dezamăgit de faptul că România va găzdui meciuri la EURO, dar naţionala lui Rădoi a ratat calificarea.

Reclamă

România a ratat calificarea la EURO 2020 după ce a pierdut barajul din Liga Naţiunilor cu Islanda.

Reclamă

Edi Iordănescu se simte iritat cu o zi înaintea startului Campionatului European

Mâine debutează “Euro”!! Toţi cei care iubim acest fenomen suntem entuziasmaţi, dar nu credeam că o să trăiesc clipă în care să avem jocuri de turneu final în România, fără România„, a scris Edi Iordănescu pe reţelele de socializare!

Euro 2020 | Arena Naţională va găzdui 4 partide din cadrul competiţiei

Arena Naţională va găzdui 4 meciuri la Euro 2020, dar, din păcate, Capitala nu va avea fan zone-uri, astfel că suporterii ce vor veni în România pentru partidele favoriţilor vor avea posibilităţi limitate.

UEFA a luat decizia legată de toate ţările organizatoare, din cauza restricţiilor guvernamentale. Pe de altă parte, premierul Florin Cîţu anunţa, miercuri, că pe Arena Naţională vor fi prezenţi doar suporteri vaccinaţi. 

Bucureştiul va câştiga o sumă uriaşă de bani după găzduirea Euro 2020

Conform profit.ro care citează Pitchinvasion, Bucureştiul va câştiga 3.6 de milioane de euro, ţinând cont că la meciuri vor participa pe Arena Naţională doar 13.000 de oameni, 25% din capacitatea stadionului.

Reclamă
Recomandări

Cine ia titlul în La Liga în acest sezon?



*după apăsarea butonului "Votează" pagina se va reîncărca pentru afișarea rezultatelor

Citește și:
10:06

„Nu ne gândeam să stăm aşa rău”. Cătălin Cîrjan, la pământ după ce Dinamo a fost învinsă de Universitatea Craiova

9:43

„Nu-mi lipseşte deloc tenisul”. Rafael Nadal, reacţie fermă după ce a fost premiat la Gala Premiilor Laureus

9:34

„Lui Mircea Lucescu îi place”. FRF vrea să-l naturalizeze pe Juri Cisotti. Singurele condiţii puse

9:07

Ce a spus Mihai Rotaru despre Mirel Rădoi, după ce Universitatea Craiova a învins-o pe Dinamo

8:55

Lotul lărgit al României pentru Campionatul Mondial de hochei pe gheață, Divizia I/A

8:53

Amenzi uriaşe şi interdicţii pe stadion, după Dinamo – Universitatea Craiova 0-2. Anunţul Jandarmeriei

1 Turcii anunță că Aaron Boupendza ar fi fost ucis! Cine urmează să fie arestats 2 „Nu pot să cred” Ianis Hagi i-a șocat pe scoțieni în Bilbao – Rangers 2-0: „De ce?”s 3 FotoAroganţă pe mulţi bani a lui Gigi Becali! Ce a făcut după victoria cu CFR Cluj: „Am luat-o albastră”s 4 Jurgen Klopp ar accepta să îi ia locul lui Carlo Ancelotti la Real Madrid! Anunţul momentuluis 5 FotoUltimul român celebru văzut alături de Papa Francisc. Suveranul Pontif a murit la 88 de ani, în a doua zi de Paştes 6 „Cascadorii râsului!” Louis Munteanu nu s-a ferit de cuvinte după FCSB – CFR Cluj 3-2: „Pierdem în halul ăsta”s