Ianis Hagi a fost din nou decisiv pentru Rangers! O nouă pasă de gol pentru internaţionalul român

De Antena Sport
Publicat: 4.10.2020, 16:09

DPA Images / Andrew Milligan via Hepta

Ianis Hagi

Ianis Hagi pare că s-a abonat să le ofere colegilor de la Rangers pase de gol. După execuţia din partida cu Galatasaray, Ianis a fost decisiv şi în meciul câştigat de Rangers cu scorul de 2-0 în faţa celor de la Ross County.

Ianis a fost rezervă, iar Gerrard l-a trimis în teren în minutul 65. În cele 25 de minute jucate, Ianis şi-a pus amprenta pe rezultatul final.

Cu doar câteva zeci de secunde înaintea finalului meciului, la 1-0 pentru Rangers, internaționalul român a oferit pasa de gol la reușita lui Brandon Barker.

Ianis Hagi a fost decisiv şi cu Galatasaray

Ianis Hagi a fost decisiv în partida dintre Galatasaray şi Glasgow Rangers. Mijlocaşul român a reuşit o pasă de geniu la golul marcat de Arfield, în minutul 52. Rangers a învins Galatarasay cu scorul de 2-1 şi s-a calificat în grupele Europa League.

Ianis Hagi a reuşit o super pasă de gol contra turcilor de la Galatasaray. Un cuţit bine înfipt în inima echipei de suflet a tatălui său„, a scris Gabriel McKay de la Football Scot.

Va termina Bayer Leverkusen sezonul fără înfrângere?

22:57 Jucătorul dorit de Gigi Becali semnează în Qatar! Transferul de milioane, ratat de patronul de la FCSB 22:36 Luis Enrique, atac la adresa rivalilor de la Borussia Dortmund. Antrenorul lui Kylian Mbappe nu s-a ferit de cuvinte 22:30 Universitatea Craiova – FCSB 2-0. „Roş-albaştrii”, la prima înfrângere din play-off. Echipa lui Mihai Rotaru o egalează pe CFR 22:10 „O echipă îngenuncheată, nu poate să alerge” Florin Prunea i-a făcut praf pe jucătorii formaţiei care e aproape de Liga a 2-a! 22:03 VIDEO„Made in Romania”, varianta Parma! Imagini de senzaţie cu Dennis Man şi Valentin Mihăilă 21:38 „Nu mai pot să stau în poartă!” Ionuț Gurău și-a făcut praf colegii după UTA – FCU Craiova 3-1! Război în vestiarul oltenilor 21:25 Eugen Trică, după ce FCU Craiova a pierdut cu UTA şi e pe ultimul loc în Liga 1: „Un vis urât, îmi cer scuze” 21:17 Jaqueline Cristian, victorie în prima rundă a calificărilor al turneului de la Roma! A învins-o pe Hailey Baptiste în 3 seturi 20:45 Toate scenariile prin care Dinamo se salvează de la retrogradare. „Câinii” au nevoie de un miracol în ultima etapă 20:41 Mircea Rednic e în culmea fericirii după ce a câştigat play-out-ul şi avertizează Dinamo: „Ajutaţi-vă voi, nu m-aţi susţinut” Vezi toate știrile