VIDEO | Debut negru pentru Alibec la Kayserispor! Săpunaru a fost eliminat, iar echipa sa a fost umilită pe teren propriu

Publicat: 17.10.2020, 14:55

alibec

SportPictures / Razvan Pasarica/SPORT PICTURES via Hepta

Denis Alibec a debutat la Kayserispor

Cristi Săpunaru a fost eliminat în minutul 76 al partidei după o intrare cu talpa la un adversar, la marginea terenului.

Alibec a debutat la Kayserispor

Denis Alibec și-a făcut și el debutul la Kayserispor. Atacantul roâmân a intrat pe teren în minutul 66 al partidei, dar, din păcate pentru el, nu și-a putut ajuta echipa.

Kayserispor a pierdut cu scorul de 1-3, pe teren propriu, în fața celor de la Sivasspor, și se află pe locul 12 în clasament, cu 6 puncte din 5 meciuri disputate. Oaspeții au ratat și un penalty în minutul 98 al meciului.

Va termina Bayer Leverkusen sezonul fără înfrângere?

17:49 „Nu mă interesează nicio speculație” Marius Măldărășanu a făcut scandal la interviu după Hermannstadt – Poli Iași 0-1! 17:44 Foto„Eu am fost cuceritorul” Ilie Năstase, detalii incredibile despre relația cu celebra Diana Ross! Cât a durat povestea de dragoste 17:08 „E de la țară!” Gigi Corsicanu, atac total la adresa lui Paul Iacob! Nu l-a uitat, după ce a vrut să bată un fan 17:08 Poli Iaşi, victorie uriaşă cu Hermannstadt în lupta pentru rămânerea în Liga 1! Dinamo, foarte aproape de retrogradare 16:53 FotoCum o afecta celebritatea lui Mihai Stoica pe fiica sa, Teodora! „Memelușa” nu s-a ferit de cuvinte și a dat cărțile pe față 16:39 FotoDaniela Crudu a născut a doua oară! Ce putea să spună Gigi Becali despre ea, după scandalul teribil cu „Nilă” 16:25 „S-a rupt orice legătură!” Alex Băluță s-a certat cu Alexandru Mitriță! Dezvăluirea surprinzătoare a jucătorului de la FCSB 16:13 Siyabonga Ngezana a dezvăluit care a fost cel mai greu moment din cariera lui: „Mă urmăreşte, încă doare” 15:42 EXCLUSIVDarius Olaru vrea să joace cu FCSB pe Ghencea, în cupele europene: „A fost o atmosferă extraordinară” 15:42 Kylian Mbappe a acceptat provocarea lui Usain Bolt de a se întrece într-o cursă de 100 de metri: „Probabil că nu am nicio şansă!” Vezi toate știrile