Sepsi, regulament uluitor pentru fani! Cei care stau picioare în timpul meciurilor vor fi interzişi o lună pe stadion. Setul incredibil de reguli

Publicat: 29.08.2022, 11:45.

Sepsi OSK, reguli stricte pentru fani

Fanii celor de la Sepsi trebuie să respecte mai multe reguli | Hepta

Sepsi, regulament uluitor pentru fani. Clubul din Sfântu Gheorghe a făcut un regulament unic în România pentru suporteri.

Sepsi OSK uimeşte toată România. Oficialii clubului au stabilit reguli stricte pentru fanii care vin la stadion.

Sepsi, regulament uluitor pentru fani

Fanii celor de la Sepsi nu au voie să fumeze pe stadion, să stea în picioare în timpul meciurilor sau să înjure. În caz contrar, aceştia vor fi interzişi pe stadion, scrie gsp.ro.

Toţi fanii echipei lui Cristiano Bergodi vor fi nevoiţi să respecte următoarele regului:

Clubul nostru se așteaptă din partea suporterilor să aibă cel mai înalt standard de comportament atunci când vin la meciuri la Sfântu Gheorghe. Nu tolerăm niciun gest care să afecteze imaginea clubului și care ar putea compromite reputația lui Sepsi pe plan intern”, au spus oficialii celor de la Sepsi, pentru sursa mai sus citată.

Moment uluitor în Sepsi – Rapid 1-2! Andrei Chivulete a acordat penalty după aproape 6 minute de analiză VAR

Moment uluitor în Sepsi – Rapid 1-2. Andrei Chivulete a acordat penalty pentru covăsneni după aproape 6 minute de analiză VAR. Totul s-a întâmplat în prima repriză, după un duel între Antonio Sefer şi Denis Ciobotariu.

A fost haos în prima repriză a meciului dintre Sepsi şi Rapid. Meciul a fost întrerupt aproximativ 6 minute pentru analiza unei faze prin intermediul VAR.

Duelul de la Sfântu Gheorghe s-a oprit în minutul 15, când Denis Ciobotariu a căzut în urma unui duel cu Antonio Sefer. Andrei Chivulete nu a văzut clar faza, astfel că a avut nevoie de intervenţia arbitrilor din camera VAR. Iniţial, arbitrul lăsase jocul să continue.

Au trecut 6 minute de analiză, după care „centralul” a acordat lovitură de la 11 metri. Mario Rondon a marcat, după ce l-a învins pe Roland Niczuly.

Rămâne Edi Iordănescu la naţională şi după EURO 2024?

18
23:28
Andrei Ivan ştie unde a pierdut Universitatea Craiova locul 2: „Asta ne-a costat”! Ce a spus despre un posibil transfer
18
23:10
VideoSporting a primit trofeul Ligii Portugal LIVE în AntenaPLAY! Spectacol total la festivitatea de premiere de pe Jose Alvalade
18
22:48
VideoValentin Mihăilă, surprins alături de Mihai Rotaru la Universitatea Craiova – Sepsi! Imagini de senzație de pe „Ion Oblemenco”
18
22:43
CFR Cluj – Farul 5-1 şi Universitatea Craiova – Sepsi 3-2! Ardelenii sunt vicecampionii României şi merg în Conference League!
18
21:50
FotoCum a fost surprins Gică Hagi după ce Farul a primit 4 goluri de la CFR Cluj în prima repriză
18
21:47
Răzvan Lucescu, pe o listă cu nume uriaşe înainte de „finala” pentru titlu! Antrenorul român, lângă Jose Mourinho şi Tomas Tuchel
18
21:16
VIDEOMax Verstappen i-a egalat recordul lui Ayrton Senna! Olandezul are 8 pole position-uri la rând, după calificările de la Imola
18
21:05
VideoGeorge Coman e românul stabilit de 25 de ani în Italia care se ocupă de comunicarea între piloţi şi echipele de Formula 1!
18
20:40
„Șansele sunt minime!” Florin Talpan nu crede că CSA Steaua va avea drept de promovare în Liga 1! Atac total la adresa conducerii