„Foarte slab!” Cine l-a enervat pe Mihai Stoica în Sparta Praga – FCSB 1-1! Oficialul campioanei nu s-a ferit de cuvinte

De Alex Ioniță
Publicat: 7.08.2024, 8:28

Cine l-a enervat pe Mihai Stoica în Sparta Praga - FCSB 1-1!

Mihai Stoica / Profimedia

Iată cine l-a enervat pe Mihai Stoica în Sparta Praga – FCSB 1-1. Oficialul roș-albaștrilor a dat toate cărțile pe față, după finalul partidei.

Echipa lui Elias Charalambous a avut o prestație solidă în cadrul partidei cu Sparta Praga, care a fost în format LIVE TEXT pe AS.ro. Dat fiind rezultatul din Cehia, calificarea „se va juca” la București, pe data de 13 august.

Cine l-a enervat pe Mihai Stoica în Sparta Praga – FCSB 1-1!

„MM” a dezvăluit că, în opinia sa, arbitrajul a fost foarte slab la duelul de la Praga. Acesta a amintit momentul în care Ștefan Târnovanu a primit un cartonaș galben, în minutul 40, pentru trageri de timp, dar și un fault asupra lui Radunovic, care nu a fost sancționat de către central.

„Să îi dai galben lui Târnovanu în minutul 40 e prea de tot, mai ales că noi nu am tras de timp! Mi s-a părut foarte slab arbitru! Nu vorbesc de intenție, dar mi s-a părut slab. Nu ai văzut faultul la golul anulat? Iar la intrarea asupra lui Radunovic e galben spre roșu! Nici la rugby nu se intră cum a intrat în Radunovic.

Bine că a fost arbitrul VAR atent la faza golului anulat. Putea să se gândească că nu a fost mare fault. Asta ne mai lipsea”, a spus Mihai Stoica, la primasport.ro.

Centralul partidei dintre Sparta Praga și FCSB a fost Rohit Saggi, din Norvegia.

Gigi Becali a anunţat un transfer după Sparta Praga – FCSB 1-1: „Îl conving”

Gigi Becali a anunţat un transfer după Sparta Praga – FCSB 1-1! Patronul roş-albaştrilor crede că îl va convinge miercuri pe Florin Tănase să semneze cu FCSB.

Gigi Becali a spus că nu e mulţumit nici de David Miculescu, nici de Daniel Popa. Chiar şi dacă nu bate palma cu Tănase, Becali tot e determinat să mai aducă un atacant la FCSB.

„Va veni un jucător, un atacant, trebuie neapărat. Nu avem atacant. Să vedem cu Tănase, cred că mâine (n.r.: miercuri) îl conving.

El va juca, cine să joace? (n.r.: Florin Tănase). Se antrenează.

N-avem atacant. Nici ăla, nici ăla nu au arătat nimic. David Miculescu mă aştepta să câştige duelurile. Nu a câştigat nici duelurile. Popa ăla măcar a câştigat duelurile”, a spus Gigi Becali la digisport.ro.

Sparta Praga – FCSB 1-1 a fost LIVE TEXT pe AS.ro, în prima manşă a turului 3 preliminar UEFA Champions League. Campioana României a deschis scorul în minutul 61, prin Dawa, dar a fost egalată în minutul 78, după golul marcat de Olatunji.

În minutul 90+3, Sparta Praga a băgat pentru a doua oară mingea în poartă, dar VAR a intervenit şi a anulat golul pentru un fault asupra lui Ngezana. Returul are loc săptămâna viitoare, la Bucureşti.

• Vezi noi episoade din Insula Iubirii Luni, Marți și Miercuri de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY
  • Marele Premiu al Olandei e în perioada 23-25 august, LIVE în AntenaPLAY
  • Care va fi numărul total de medalii câştigate de Team Romania la Jocurile Olimpice 2024?

11:59

LIVE TEXTTeam Romania la Jocurile Olimpice 2024 – ziua 12 | Cătălin Chirilă debutează la Paris. Cambei şi Firfirică luptă pentru medalii

11:56

Gigi Becali s-a descătuşat după „furtul” de la gimnastică: „Râd de noi, suntem săraci!”. Ce a spus despre boicotul lui Ciolacu

11:36

Gigi Becali aruncă cu bani pentru calificarea în Liga Campionilor! Veste uriașă pentru jucătorii FCSB-ului

11:22

Gigi Becali s-a convins de Alexandru Băluță după Sparta Praga – FCSB 1-1: „E anti-gol!”. Ce a spus despre șansele de calificare

10:45

FotoSimone Biles, reacţie categorică despre gestul „dezgustător” făcut alături de Jordan Chiles: „Totul ţine de sportivitate!”

10:44

OFICIAL | Angel Di Maria și-a prelungit contractul cu Benfica! Oficialii de pe „Da Luz” au făcut anunțul

1 FotoImagini de senzaţie cu Ianis Hagi şi Elena în luna de miere. Paradisul unde au plecat cei doi: „Ce frumuseţe!”s 2 FotoAnunţul fiului lui Ion Ţiriac după ce David Popovici a cerut noi bazine de înot şi investiţii mult mai mari în sportul românesc!s 3 FotoIubita lui Max Verstappen, răvăşitoare la nunta surorii sale. Kelly Piquet a atras toate priviriles 4 FotoCe au spus ungurii când au auzit de cadoul pe care Ion Ţiriac i l-a făcut lui David Popovici. Cât câştigă maghiarii pentru un aurs 5 FotoNadia Comăneci le-a cerut explicaţii arbitrelor după ce România a ratat dramatic bronzul la sol: „Am fost la arbitra şefă”s 6 FotoCâţi bani a primit solistul din momentul controversat al „Cinei cea de Taină”, de la deschiderea Jocurilor Olimpices

Horoscopul săptămânii 5 august – 11 august 2024. Descoperă ce îți rezervă astrele

2 zodii au parte de abundență financiară în ziua de 6 august 2024. Nativii care au parte de câștiguri substanțiale