Afişul meciului dintre Badr Hari şi Benny Adegbuyi

Momentan cei de la GLORY nu au luat nicio decizie în ceea ce privește lupta care ar trebui să aibă loc pe data de 7 noiembrie. Evenimentul a mai fost amânat o dată din cauza pandemiei de COVID-19.

Am fost testat pozitiv cu coronavirus. În prezent, sunt în carantină la domiciliu și mă recuperez bine după câteva zile de boală.

Am luat în serios toate măsurile de siguranță pentru COVID-19 de la începutul acestei pandemii, dar din păcate s-a produs această infectare. Asta ne arată cât de serios trebuie să tratăm acest virus.

În acest moment, trebuie să mă odihnesc și voi relua antrenamentul cât mai curând posibil”, a anunțat Badr Hari pe contul său de Instagram.

Va reuși Corvinul să intre în grupele Europa League?

10:47

Elveția – Cehia (21:20) e finala Campionatului Mondial de hochei, LIVE VIDEO în AntenaPLAY! Finala Mică: Suedia – Canada (16:20)

10:39

LIVE VIDEOEtapa de Formula 2 de la Monaco e exclusiv în AntenaPLAY! Marea cursă are loc ACUM

10:32

VideoGică Hagi, emoţionat după meciul de adio al Generaţiei de Aur: „De vină sunt mămica și tăticu”

9:49

VIDEOGabriele Mini a câștigat cursa din Etapa de Formula 3 de la Monaco, care a fost exclusiv în AntenaPLAY!

9:32

„Vreau ceea ce oamenii spun că nu se poate!” Gigi Becali are planuri uriașe cu FCSB în Liga Campionilor! Mesaj despre calificare

9:20

„Unul dintre cei mai mari!” Carlo Ancelotti, cuvinte uriașe după ultimul meci al lui Toni Kroos pe „Santiago Bernabeu”

1 VIDEORăzvan Lucescu este campion în Grecia cu PAOK! Românul a cucerit titlul pe terenul rivalei. Aris – PAOK 1-2 a fost în AntenaPLAY!s 2 FotoIrina Deleanu, în extaz după Campionatele Europene: „Încă mai cred că este un vis! Mă ciupesc să văd dacă este real”s 3 VIDEOIsack Hadjar a câștigat Cursa de Formula 2 de la Imola! Performanță de senzație pentru pilotul de la Campos Racings 4 VIDEOSami Meguetounif a câștigat Cursa de Formula 3 de la Imola! Goethe a terminat pe 2. A fost spectacol în AntenaPLAYs 5 VIDEOMax Verstappen a câştigat Marele Premiu de la Imola! Cursa a fost live pe Antena 1 şi AntenaPLAYs 6 VIDEOCharles Leclerc va pleca din pole-position în Marele Premiu de la Monaco, duminică, live pe Antena 1 şi în AntenaPLAY (15:45)s