Reclamă
Video
Liga Naţiunilor • 27 septembrie, 0:17
Reacţia lui George Puşcaş, după dubla de senzaţie din România – Bosnia 4-1: “O descătuşare! Ne dorim să rămână Edi!”
O armată de puşti le-a dat energie lui Stanciu şi Ianis Hagi la plecarea în Germania
Puşcaş a avut o evoluţie de senzaţie cu Bosnia | Profimedia