Video

AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 7 noiembrie

Publicat: 7 noiembrie 2024, 16:47

Comentarii

Istvan Kovacs, în timpul unui meci / Profimedia Images

AntenaSport Update! Acestea sunt cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 7 noiembrie, de pe AS.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe AS.ro afli cum au reacţionat englezii după ce Istvan Kovacs a dictat un penalty controversat în meciul Inter – Arsenal 1-0.

AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 7 noiembrie

1. Kovacs, criticat dur

Istvan Kovacs a fost criticat dur de englezi după Inter – Arsenal 1-0. “Tunarii” susţin că nu ar fi trebuit să acorde lovitura de la 11 metri care a decis partida. “A fost aspru cu noi”, a spus Arteta.

2. Mutu, aproape de revenire

Reclamă
Reclamă

Adi Mutu ar putea reveni pe bancă în Liga 1. “Briliantul” e gata să preia o echipă în iarnă, iar Hermannstadt poate profita. “De ce nu?”, a spus Mutu.

3. Cîrjan şi-a dezvăluit salariul

Tot de pe AS.ro afli ce salariu are Cătălin Cîrjan la Dinamo. “Nu am venit pentru bani”, a precizat vedeta “câinilor”.

Reclamă

4. Ronaldo în locul lui Neymar

Cristiano Ronaldo i-ar putea lua locul lui Neymar la Al Hilal! Saudiţii vor să se despartă de starul brazilian şi să îl convingă pe Ronaldo să o trădeze pe Al Nassr. Neymar şi Ronaldo pot fi văzuţi în Liga Campionilor Asiei, competiţie transmisă pe AntenaPLAY.

5. Ovechkin, aproape de record

Alex Ovechkin e aproape de un record istoric! Căpitanul lui Washington Capitals a marcat cel de al 861-lea gol şi mai are nevoie de doar 33 de reuşite pentru a-l depăşi pe Wayne Gretzky. NHL se vede exclusiv pe AntenaPLAY.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine ar trebui să fie titular în poarta României la barajul cu Turcia?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
10:10

Anunțul dimineții în Turcia: Galata se luptă cu Messi pentru transferul lui Salah

9:50

Tensiuni la sosirea Generației de Aur la Istanbul. Un fost tricolor a răbufnit: “Gata, te-ai oprit?”

9:32

Războiul de 103 ani. România, adversara care a învins-o pe Turcia de cele mai multe ori în istorie

9:15

Turcia – România LIVE TEXT (joi, 19:00). Duel crucial pentru tricolori la barajul pentru World Cup 2026

9:14

Patru jucători, în afara lotului pentru duelul cu Turcia de la Istanbul. Pe cine a trimis Lucescu în tribune

9:12

„Unda de șoc a lovit naționala lui Montella” Marea teamă a turcilor, după antrenamentul oficial

1 Mihai Rotaru îşi face o nouă echipă la Craiova. A început selecţia 2 „Mulțumim UEFA pentru decizie” Turcii exultă după ce au aflat cine e arbitru cu România 3 Cum arată geanta de 10.000 de euro cu care Ianis Hagi s-a prezentat la plecarea naţionalei în Turcia 4 Fotbalistul nemulțumit de selecția făcută de Mircea Lucescu. A marcat 11 goluri în acest sezon de Liga 1 5 Încă o lovitură primită de Liverpool după plecarea lui Salah. Înlocuitorul, declarat „netransferabil” 6 Arda Guler, cuvinte uriaşe despre Mircea Lucescu şi Gică Hagi, înainte de Turcia – România: “Sunt onorat”
Citește și