campionatele europene de înot de la belgrad

David Popovici, după ce a cucerit două medalii de aur la Campionatele Europene de Nataţie: „Sunt chiar fericit”!
AntenaPLAY • 21 iunie, 22:24

David Popovici a scris o nouă pagină de istorie la Belgrad! Românul a egalat un record vechi de 47 de ani
AntenaPLAY • 21 iunie, 21:43
Video

Momente emoţionante cu David Popovici, după ce a cucerit aurul la 200m liber! Imnul României s-a auzit, din nou, la Belgrad
AntenaPLAY • 21 iunie, 20:35
Video

Vezi aici cursa fabuloasă reușită de David Popovici în finala probei de 200m liber de la CE de natație de la Belgrad
AntenaPLAY • 21 iunie, 19:57
Video

David Popovici a cucerit medalia de aur la 200m liber, la Campionatele Europene de înot! O nouă cursă colosală
AntenaPLAY • 21 iunie, 19:38

David Popovici ştie cum va aborda finala la 200m liber: „A funcţionat mereu”. Campionatele Europene de înot sunt în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 20 iunie, 22:35

Federaţia Europeană de Nataţie, la picioarele lui David Popovici: „Va spulbera recordul la Jocurile Olimpice de la Paris 2024?”
AntenaPLAY • 20 iunie, 18:24

Imagini emoţionante cu David Popovici, după aurul cucerit la 100m liber! Imnul României a răsunat la Belgrad
AntenaPLAY • 19 iunie, 21:16
Video

David Popovici se simte excelent la Belgrad, înaintea finalei la 100m liber (19:52, Antena 3 CNN): „Mă ajută mult asta”
AntenaPLAY • 19 iunie, 17:01

David Popovici s-a calificat în finala de 100 de metri liber cu cel mai bun timp! E singurul care a coborât sub 48 de secunde!
AntenaPLAY • 18 iunie, 21:30

Denis Popescu şi Aissia Prisăcariu, în finale la CE de înot de la Belgrad, competiţie ce este exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 17 iunie, 20:15

David Popovici a câştigat proba de 100 m liber de la Mare Nostrum! Campionul se pregăteşte intens pentru Europene
Înot • 30 mai, 19:10