european league

Dinamo – Flensburg 32-38! „Dulăii”, învinşi în semifinalele Final Four-ului European League
Handbal • 25 mai, 16:45

Handbaliştii de la Dinamo şi-au aflat adversara din semifinalele European League! Cu cine se vor duela în Turneul Final Four
Handbal • 3 mai, 12:45

Handbaliştii de la Dinamo s-au calificat în Turneul Final Four al European League! Performanţă de senzaţie, după 20 de ani!
Handbal • 30 aprilie, 21:35

Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud şi Dunărea Brăila, adversare în Final Four-ul European League
Handbal • 26 martie, 12:27

România are două echipe în Final Four-ul European League. Dunărea Brăila a bătut Podravka Vegeta 26-25
Handbal • 24 martie, 21:00

Gloria Bistriţa s-a calificat în Final Four-ul European League! Performanţă istorică a româncelor
Handbal • 23 martie, 16:43

CSM Târgu Jiu, a cincea înfrângere consecutivă în grupa D a European League
Handbal • 11 februarie, 22:13

SCM Rm. Vâlcea a ratat calificarea în semifinalele European League. Înfrângere clară cu Nykobing
Handbal • 26 martie, 22:53

SCM Râmnicu Vâlcea – Nykobing, scor 32-29, în turul sferturilor European League! Victorie importantă pentru formația vâlceană
Handbal • 18 martie, 20:22

Performanță UNICĂ reușită de fanii lui Dinamo. "Au făcut încă o dată istorie". Cum s-au remarcat
Handbal • 14 octombrie, 15:56