hat-trick

„Cu greu mai putem fi opriţi!” Darius Olaru a „capturat” mingea după primul său hat-trick! Ce a spus despre transferul de la FCSB
Liga 1 • 22 ianuarie, 22:14

Caz uluitor în Anglia! A marcat un hat-trick la debut, apoi clubul l-a dat afară: „E o greșeală care nu se va mai repeta!”
Fotbal extern • 8 februarie, 18:31

Erling Haaland, prestație „extraterestră” în Manchester City – Nottingham! A reușit al doilea hat-trick consecutiv și l-a depășit pe legendarul Sergio Aguero
Premier League • 31 august, 22:39

Erling Haaland, hat-trick de senzaţie în Manchester City – Crystal Palace 4-2! L-a egalat pe legendarul Sergio Aguero
Premier League • 27 august, 19:00

Kylian Mbappe, hat-trick de senzaţie în PSG – Metz! Prestaţie stelară după ce a refuzat-o pe Real Madrid şi a semnat prelungirea contractului
Ligue 1 • 21 mai, 23:40

Cristiano Ronaldo are ambiții uriașe la 37 de ani! Mesajul războinic transmis după ce a ajuns la 60 de hat-trick-uri în carieră
Premier League • 17 aprilie, 18:59

Incredibil! Și-a dat 3 autogoluri în primele 36 de minute! Momente unice pe un teren de fotbal. Ce s-a întâmplat
Fotbal extern • 21 februarie, 8:22

Momente rare pe un teren de fotbal! Un portar a reușit un hat-trick incredibil. Ce s-a întâmplat
Fotbal extern • 16 februarie, 20:00

Erling Haaland, maşinărie de goluri! Superstarul norvegian a reuşit un hat-trick de senzaţie în Norvegia – Gibraltar 5-1. Cifrele incredibile ale atacantului
Fotbal extern • 8 septembrie, 0:13