LIVE BLOG | Milan - Sassuolo se joacă ACUM! Dennis Man și Valentin Mihăilă îl înfruntă pe Ronaldo în Juventus - Parma

Fotbal extern • pe 19.04.2021 la 21:00

Super Liga Europei | Guvernul italian contraatacă! Autoritățile se implică în război de partea UEFA. Cluburile au început revoluția în Serie A

• Super Liga a aruncat fotbalul în aer
  • Începe revoluția în Italia
Real Madrid - Getafe 0-0. "Galacticii", pas greşit în lupta pentru titlu. Ronaldo tremură pentru un loc în Ligă! PSG, victorie nebună în Franţa
Fotbal extern • pe 18.04.2021 la 23:45

• Rangers - Celtic 2-0
  • Inter - Napoli 1-1
Nicolae Stanciu, Slavia Praga
Fotbal extern • pe 11.04.2021 la 21:15

Show în Europa | Stanciu, pasă de gol contra lui Niţă, în Slavia - Sparta 2-0. Ronaldo a ratat cu poarta goală în Juventus - Genoa 3-1. Atletico a revenit pe primul loc în La Liga

• Victorii pentru Stanciu și Ianis Hagi
  • Răzvan Marin, titular contra liderului din Italia
Juventus - Napoli 2-1 şi Inter - Sassuolo 2-1. Ronaldo şi Dybala au înscris la Torino. Chiricheş a gafat la golul lui Martinez
Fotbal extern • pe 07.04.2021 la 19:43

• Juventus - Napoli 2-1
  • Inter - Sassuolo 2-1
Ionuţ Radu
Fotbal • pe 29.03.2021 la 10:11

Ionuţ Radu, şanse tot mai mici să joace pentru Inter. Anunţul făcut în Gazzetta dello Sport. "Bietul portar!"

• Ionuţ Radu, rezervă şi la echipa naţională
  • Românul are o cotă de 7 milioane de euro
Ionuț Radu
Fotbal extern • pe 27.03.2021 la 13:43

Ionuț Radu, cerut titular în poarta lui Inter: "Are multe calități!" Anunțul făcut în presa din Italia

• Ionuț Radu are 23 de ani
  • Este cotat la 7 milioane de euro
Ionuț Radu
Echipa naţională • pe 22.03.2021 la 20:00

OFICIAL. Ionuț Radu a revenit la echipa națională! Veste uriașă pentru Mirel Rădoi. Anunțul făcut de FRF

• Toți jucătorii lui Inter sunt negativi
  • Aceștia pot reveni la echipele naționale
Inter
Fotbal extern • pe 08.03.2021 la 23:55

Inter - Atalanta 1-0 | Pas uriaș spre titlu pentru echipa lui Antonio Conte! "Nerazzurrii" s-au distanțat la 6 puncte în fruntea clasamentului

• Inter - Atalanta 1-0
  • Pas uriaș spre titlu pentru Inter
Răzvan Marin
Fotbal extern • pe 08.03.2021 la 18:11

Răzvan Marin poate prinde un transfer uriaș! Doi giganți din Serie A au pornit pe urmele mijlocașului român

• Răzvan Marin are 24 de ani
  • El este împrumutat la Cagliari de la AC Milan
Răzvan Lucescu
Fotbal • pe 05.03.2021 la 08:36

EXCLUSIV | Răzvan Lucescu poate da lovitura carierei după ce a plecat de la arabi. "Îl văd la Inter sau la AC Milan, e un mare antrenor!"

• Răzvan Lucescu este liber de contract
  • Românul a reuşit "tripla" istorică alături de Al Hilal
Dennis Man
Fotbal intern • pe 04.03.2021 la 21:21

Parma - Inter 1-2 | Cât ghinion! Dennis Man, accidentat la primul meci ca titular în Serie A! A fost schimbat cu Valentin Mihăilă

• Parma - Inter 1-2
  • Dennis Man, accidentat la primul meci ca titular
Inter
Fotbal extern • pe 02.03.2021 la 19:07

Inter, probleme uriașe! Liderul din Serie A riscă să rămână fără licența UEFA după desființarea fostei echipe a lui Cosmin Olăroiu

• Inter e lider în Serie A
  • Clubul riscă să nu primească licența UEFA
Cristi Chivu a fost coechipier cu Samuel Eto'o
Fotbal • pe 28.02.2021 la 18:51

EXCLUSIV AS.ro LIVE | Nicolai Tand, amintiri extraordinare cu Samuel Eto'o. "S-a schimbat la faţă când a auzit". Cum l-a ajutat Cristi Chivu

• Nicolai Tand, chef-ul preferat al lui Samuel Eto'o
Ianis Hagi
Fotbal extern • pe 21.02.2021 la 23:30

LIVE BLOG | Mihăilă şi Ianis Hagi, prestații excelente. Mircea Lucescu, egal dramatic în minutul 90+2. Inter a distrus-o pe Milan. PSG, dezastru fără Neymar

• Valentin Mihăilă, prestație bună în Parma - Udinese 2-2
  • Ianis Hagi, gol pentru Rangers
Zlatan Ibrahimovic, Romelu Lukaku
Fotbal • pe 21.02.2021 la 21:46

UPDATE | Cum a râs Romelu Lukaku de Zlatan Ibrahimovic, după AC Milan - Inter 0-3. Suedezul şi-a aplaudat rivalul

• AC Milan - Inter 3-0
  • Lukaku, replică pentru Ibrahimovic
fani AC Milan şi Inter
Fotbal • pe 21.02.2021 la 16:37

VIDEO | Nebunie înainte de Milan - Inter. Mii de fani s-au adunat la stadion. Forţele de ordine au intervenit în ultimul moment

• Milan - Inter, derby pentru titlu în Italia
  • Tătăruşanu şi Radu, rezerve
Antonio Conte, în timpul meciului Juventus - Inter 0-0
Fotbal extern • pe 10.02.2021 la 09:52

Scandal uriaş la Juventus - Inter 0-0. Antonio Conte i-a arătat degetul mijlociu lui Andrea Agnelli. Preşedintele lui Juve l-a înjurat ca la uşa cortului

• Juventus - Inter 0-0
  • Bianconerii s-au calificat în finala Cupei Italiei
Cristiano Ronaldo
Fotbal extern • pe 03.02.2021 la 09:58

Cristiano Ronaldo e uriaș! Nimeni nu-i mai contestă recordul după Inter - Juventus 1-2. Reacția "galactică" a celor de la Real Madrid

• Inter - Juventus 1-2
  • Cristiano Ronaldo a făcut "dubla"
Inter – Juventus 1-2. Ronaldo, dublă de senzaţie în doar 9 minute. Marca: "Cel mai bun marcator din istorie!" United, MASACRU în Premier League: 9-0 cu Southampton
Fotbal extern • pe 02.02.2021 la 21:20

• Manchester United - Southampton 9-0
Milan
Fotbal extern • pe 30.01.2021 la 23:00

Milan, Juventus şi Inter au câștigat și continuă lupta la titlu. Real Madrid, şocul zilei în Europa. Derby fără goluri între Arsenal şi Manchester United

• Meciuri tari în Europa
  • Derby de tradiție în Premier League
Zlatan
Fotbal extern • pe 29.01.2021 la 17:18

Ce sanctiuni au primit Ibrahimovic și Lukaku după scandalul monstru din Inter - Milan 2-1. Belgianul ar putea răspunde penal

• Ibrahimovic și Lukaku, la un pas de bătaie
  • Sancțiunile primite de cei doi jucători
Ciprian Tătăruşanu, în Inter - Milan 2-1
Fotbal extern • pe 27.01.2021 la 09:26

Inter - Milan 2-1 | Reacţia lui Ciprian Tătăruşanu după ce a primit gol în al şaptelea minut al prelungirilor. Ce scrie Gazzetta dello Sport despre evoluţia românului

• Inter - Milan 2-1, în sferturile de finală ale Cupei Italiei
  • Ciprian Tătăruşanu a fost integralist
Ciprian Tătăruşanu, Cupa Italiei, Inter - AC Milan 2-1
Fotbal extern • pe 26.01.2021 la 23:12

Inter - Milan 2-1. Tătărușanu a luat gol în minutul 90+7! Ibrahimovic a fost eliminat şi era să se bată cu Lukaku. Belgianul i-a înjurat soţia

• Inter - Milan 2-1
  • Tătărușanu, cel mai bun de pe teren
Antonio Conte
Fotbal extern • pe 24.01.2021 la 14:09

Antonio Conte nu s-a putut stăpâni! Antrenorul a sărit la gâtul arbitrului după Udinese – Inter 0-0. Ce suspendare riscă

• Antonio Conte, un car de nervi după Udinese - Inter 0-0
  • Antrenorul riscă o suspendare lungă
Ianis Hagi
Fotbal extern • pe 23.01.2021 la 23:40

Meciuri spectaculoase în Europa! Ianis Hagi, o nouă pasă decisivă pentru Rangers. AC Milan s-a făcut de râs cu Atalanta. Real Madrid, victorie fără emoţii!

• Ianis Hagi a fost titluar la Rangers
  • Karim Benzema a dat recital în tricoul Realului
Milan
Fotbal extern • pe 23.01.2021 la 21:35

S-a relansat lupta la titlu în Serie A! Milan- Atalanta 0-3, Udinese – Inter 0-0. Șansă uriașă pentru Juventus și Cristiano Ronaldo

• Milan - Atalanta 0-3
  • Udinese - Inter 0-0
Walter Zenga
Fotbal • pe 21.01.2021 la 14:03

"E un moment special". Walter Zenga nu ia în calcul revenirea în România. "Obiectivul meu e să antrenez în Serie A"

• Zenga a fost dorit la Universitatea Craiova
  • Ce reacție a avut antrenorul italian
Olimpiu Moruțan
Fotbal intern • pe 20.01.2021 la 17:59

"Se aseamănă cu Messi şi Dybala". Olimpiu Moruţan, vedetă în presa din Italia! "Interesul lui Inter a fost confrmat"

• Olimpiu Moruțan are 21 de ani
  • Gigi Becali a refuzat 15 milioane de euro pentru transferul său
Arturo Vidal, în timpul meciului Inter - Juventus 2-0
Fotbal extern • pe 18.01.2021 la 10:34

Arturo Vidal a declanşat războiul după ce a sărutat emblema duşmanului Juventus. "Chiellini e fratele meu şi îl iubesc"

• Arturo Vidal a jucat patru sezoane la Juventus
  • Vidal a marcat primul gol din meciul Inter - Juventus 2-0
Liverpool - Manchester United şi Inter - Juventus
Fotbal extern • pe 17.01.2021 la 21:10

Inter - Juventus 2-0. Torinezii, la şapte puncte de primul loc! Barcelona-Bilbao 2-3, în finala Supercupei Spaniei. Liverpool - United 0-0

• Inter, pe primul loc, alături de Milan
  • Barcelona a pierdut dramatic Supercupa Spaniei
Romelu Lukaku
Fotbal • pe 13.12.2020 la 17:24

VIDEO | Romelu Lukaku a "rupt" plasa şi a băgat frica într-un copil de mingi. Reacţia genială a puştiului

• Cagliari - Inter 1-3
  • Romelu Lukaku a marcat al 9-lea gol stagional
Jucătorii Borussiei Monchengladbach sărbătoresc calificarea în optimile Champions League
Fotbal extern • pe 10.12.2020 la 08:35

Imaginile serii în Champions League. Cum au urmărit jucătorii Borussiei Monchengladbach finalul meciului de la Milano

• Real Madrid şi Borussia Monchengladbach s-au calificat în optimile Champions League
  • Ştim toate cele 16 echipe ajunse în optimile Ligii
Inter și Ajax, pe urmele lui Moruțan
Fotbal • pe 03.12.2020 la 20:03

becali
    Fotbal intern • pe 03.12.2020 la 16:11

EXCLUSIV | Gigi Becali poate da lovitura! Olimpiu Moruțan, ofertă concretă din Olanda! Inter insistă și ea pentru ”perla” de la FCSB

• Câți bani cere Gigi Becali
    • Olimpiu Moruțan are un sezon excelent la FCSB
    Zinedine Zidane
    Fotbal • pe 02.12.2020 la 00:17

Real Madrid traversează cel mai negru moment din istorie. Zidane nu demisionează! Calculele în grupa în care Inter e pe ultimul loc

• Şahtior Doneţk - Real Madrid 2-0
    • Borussia Monchengladbach - Inter 2-3
    Christian Eriksen, în timpul unui mecu
    Fotbal extern • pe 24.11.2020 la 10:07

Inter renunţă la "perla" de 50 de milioane de euro! Christian Eriksen, pus pe lista de transferuri după ce fusese adus pentru titlul din Serie A

• Christian Eriksen e cotat la 50 de milioane de euro
    • Eriksen a marcat 4 goluri pentru Inter
    Ionuţ Radu, în timpul unui meci al lui Inter
    Fotbal extern • pe 16.11.2020 la 09:34

Ionuţ Radu, aproape de transferul vieţii. Clubul uriaş care îl vrea pe portarul român. Anunţul făcut în Italia

• Ionuţ Radu este aproape de plecarea de la Inter
    • Radu nu a fost trecut de Antonio Conte pe lista UEFA
    Arturo Vidal
    Fotbal • pe 14.11.2020 la 09:42

VIDEO | Ce nebunie de gol! Arturo Vidal a deranjat păianjenul cu o "bombă" în vinclu. Reacţia portarului vorbeşte de la sine :)

• Execuţie spectaculoasă a mijlocaşului de 33 de ani
    • Chile - Peru 2-0
    Karim Benzema, în timpul meciului Real Madrid - Inter 3-2
    Fotbal extern • pe 04.11.2020 la 10:30

"Oh, Karim, Karim!" Ratare uriaşă a lui Benzema, în meciul cu Inter. Comentatorul arab a făcut spectacol

• Real Madrid - Inter 3-2
    • Benzema a marcat un gol şi a avut o ratare uriaşă
    Nebunie totală! 35 de goluri marcate în 8 meciuri! Bayern şi Gladbach au dat câte 6. Liverpool a demolat-o pe Atalanta, Real a câştigat cu Inter
    Fotbal • pe 03.11.2020 la 23:35

• Nemţii şi-au distrus adversarele
    Zinedine Zidane în timpul meciului dintre Real Madrid și Huesca din La Liga
    Fotbal • pe 01.11.2020 la 19:45

Test pozitiv de COVID-19 la Real Madrid! Zidane, emoții înaintea duelului cu Inter din Champions League

• Caz pozitiv de COVID-19 la Real Madrid
    • Los Blancos se confruntă cu probleme de lot
    ionut radu-inter-italia
    Fotbal extern • pe 29.10.2020 la 22:45

Ionuț Radu s-a vindecat de COVID-19 și a transmis un mesaj ”a la Zlatan”

• Ionuț Radu a scăpat de COVID-19
    • Radu face parte din lotul lui Inter
    Achraf Hakimi
    Fotbal • pe 25.10.2020 la 16:33

Inter, conflict deschis cu UEFA! Italienii cer dreptate după ce Hakimi a fost depistat greșit cu COVID-19

• Achraf Hakimi a fost, inițial, depistat pozitiv cu COVID-19
    • Următoarele două teste au fost însă negative
    radu
    Fotbal extern • pe 23.10.2020 la 10:28

Ce veste pentru Ionuț Radu! Internaționalul român, testat din nou pozitiv cu COVID-19

• Ionuț Radu, testat din nou pozitiv cu COVID-19
    • Radu nu a fost trecut de Conte în lotul pentru Champions League
    Fotbal extern • pe 21.10.2020 la 19:12

Lovitură importantă primită de Inter chiar înaintea meciului din Champions League. Starul care a fost testat pozitiv cu Covid-19

• Anunțul făcut pe vicecampioana Italiei
    • Situație dificilă în care a fost pus Antonio Conte
    • Jucătorul era anunțat titular
    Ionuţ Radu
    Fotbal extern • pe 20.10.2020 la 12:28

Veste teribilă pentru Ionuţ Radu! Antonio Conte l-a exclus de pe lista de UEFA pentru Champions League

• Ionuţ Radu, infectat cu Covid-19
    • Radu nu va apăra în Champions League
    zlatan
    Fotbal extern • pe 17.10.2020 la 19:28

VIDEO | Nebunie la Milano! King Zlatan a acaparat Derby della Madonnina. Dublă în 3 minute

Fotbal • pe 26.09.2020 la 23:54

Inter - Fiorentina 4-3. Meci incredibil pe Meazza. Jucătorii lui Conte erau conduşi în minutul 87, dar au avut o revenire uluitoare!