shuai zhang

Simona Halep – Jil Teichmann, în turul al treilea la Toronto! „Simo” e favorită la calificare
WTA • 11 august, 0:16

Simona Halep – Shuai Zhang 6-4, 6-2! Simo s-a calificat în turul al treilea la Toronto
WTA • 10 august, 22:25

Simona Halep și-a aflat adversara din turul secund de la Toronto. Cu cine joacă campioana noastra
WTA • 9 august, 23:39

Sorana Cîrstea – Shuai Zhang 6-4, 1-6, 6-7. Sori a ratat şansa de a juca finala de la Birmingham
Tenis • 19 iunie, 14:45

Sorana Cîrstea – Shuai Zhang, în semifinale la Birmingham! Chinezoaica a „demolat-o” pe Sori în ultimul meci direct
Tenis • 17 iunie, 19:19

Simona Halep – Shuai Zhang 6-2, 6-3 | Prima reacție a Simonei, după victoria superbă de la Madrid!
WTA • 28 aprilie, 15:32

Simona Halep – Shuai Zhang 6-2, 6-3 | Sclipitoare! Simo s-a calificat în turul secund de la Madrid, după o prestație de vis!
WTA • 28 aprilie, 15:10

Simona Halep – Shuai Zhang | Campioana noastră, prim set magic la Madrid! Cifrele excelente reușite de Simo, la primul meci alături de Patrick Mouratoglou
WTA • 28 aprilie, 15:01

Sorana Cîrstea, eliminare uluitoare de la Miami Open! Meci de coşmar împotriva chinezoaicei Shuai Zhang. De când nu mai suferise o astfel de înfrângere
WTA • 25 martie, 18:52

Sorana Cîrstea – Shuai Zhang 1-6, 1-6. „Sori”, umilită în primul meci la Miami Open. Românca, învinsă categoric în 53 de minute
WTA • 25 martie, 18:03