Sofia Vergara, apariţie de senzaţie la Al Nassr – PSG! Are 50 de ani, dar arată fabulos

De Valentin Pîrcălabu
Publicat: 20.01.2023, 13:10

Sofia Vergara, apariţie de senzaţie la Al Nassr – PSG. Sofia Vergara, în vârstă de 50 de ani, a fost spectator de lux la super-amicalul dintre Al Nassr şi PSG. A fost prima întâlnire din Lionel Messi şi Cristiano Ronaldo, după transferul starului portughez la arabi.

Reclamă

Sofia Vergara a făcut senzaţie şi a atras toate privirile pe stadion. În vârstă de 50 de ani, Sofia Vergara arată fabulos şi îşi ascunde fără probleme vârsta. Sofia Vergara a postat imaginile pe Instagram, acolo unde este urmărită de 28 de milioane de persoane.

Reclamă

Sofia Vergara, apariţie de senzaţie la Al Nassr – PSG

Sofia Vergara este o actriţă de origine columbiano – americană şi a jucat în filme celebre ca The Female Brain”, „Wild Card” sau „Fading Gigolo” .

Cristiano Ronaldo, prima reacţie după duelul stelar cu Lionel Messi: „Sunt fericit că am revăzut prieteni vechi!”

Cristiano Ronaldo a avut prima reacţie după duelul stelar cu Lionel Messi. Atacantul lui Al-Nassr a marcat două goluri în amicalul cu PSG şi a fost desemnat omul meciului. CR7 a ridicat în picioare fanii prezenţi pe stadionul din Riad. Şi Messi a dat recital şi a deschis scorul încă din minutul 3.

După meciul câştigat de PSG cu 5-4, Ronaldo a transmis a postat un mesaj emoţionant pe reţelele sociale.

Sunt atât de fericit să fiu din nou pe teren şi printre marcatori. De asemenea, sunt fericit că am revăzut prieteni vechi„, a transmis Cristiano Ronaldo pe contul său de Instagram.

Postarea a devenit imediat virală. În primele opt ore a adunat 18 milioane de aprecieri!

Ce scenă incredibilă!”. Așa au caracterizat cei de la PSG, în mediul online, imaginile cu Cristiano Ronaldo și Lionel Messi, de dinaintea meciului amical de la Riad.

Înaintea meciului de lux din Arabia Saudită, pe tunelul de la vestiare, Cristiano Ronaldo a mers să-i salute pe cele 3 super-jucători din atacul lui PSG. Portughezul l-a salutat prima oară pe Neymar, apoi a dat mâna cu Kylian Mbappe și a încheiat cu marele său rival, Lionel Messi.

Ronaldo și Messi s-au îmbrățișat și și-au urat baftă, în timp ce zâmbeau. Imaginile care nu s-au văzut inițial la TV au făcut rapid înconjurul lumii, după meciul din Arabia Saudită. Cristiano s-a îmbrăţişat şi cu Kylian Mbappe.

Reclamă
Recomandări

Cine ia titlul în La Liga în acest sezon?



*după apăsarea butonului "Votează" pagina se va reîncărca pentru afișarea rezultatelor

Citește și:
19:41

Dinamo, apel către suporteri după ultima sancțiune primită: „Veniți la meci cu respect, nu ură!

19:25

„Era în depresie” Discurs furibund după moartea lui Aaron Boupendza: „L-aţi distrus”

19:14

„Speram să nu se confirme!” Viorel Moldovan, șocat după moartea lui Aaron Boupendza: „Soarta e crudă!”

18:35

Lovitura încercată de Gigi Becali pe piaţa transferurilor! Vrea la FCSB un internaţional român!

18:22

Poliția din China, dezvăluiri despre moartea lui Aaron Boupendza! Ce s-a spus despre o posibilă crimă

18:05

Prima reacţie a echipei lui Aaron Boupendza, după decesul fulgerător al fotbalistului!

1 Alexandru Cicâldău a câştigat procesul! Suma uriaşă pe care o are de primit de la Konyaspors 2 Mirel Rădoi, reacţie furibundă după egalul cu FCSB: „Îmi iau sacoul şi mă duc în lojă. Nu aştept un punct”s 3 EXCLUSIVLovitură pentru Mirel Rădoi! Ştefan Baiaram forţează transferul de la Universitatea Craiovas 4 „Când? La încălzire?” Florin Tănase a făcut show după 0-0 cu Universitatea Craiova. A făcut praf arbitrajuls 5 Ce a spus Cristi Chivu despre Dennis Man, după ce românul a atins de 4 ori mingea în meciul cu Fiorentinas 6 S-a decis viitorul lui Denis Alibec! Atacantul Farului va semna contractul: „Se va găsi o soluţie”s