Final dramatic în Atalanta – Juventus 1-1. Valentin Mihăilă, rezervă neutilizată. Luuk de Jong, gol în minutul 90+6 în Espanyol – Barcelona 2-2. Toate rezultatele zilei sunt AICI

Publicat: 13.02.2022, 23:40

Valentin Mihăilă, Atalanta

Valentin Mihăilă riscă să nu fie transferat definitiv de Atalanta

Update 23.55: Espanyol – Barcelona 2-2! Luuk de Jong a înscris în al șaselea minut de prelungire, cu o lovitură de cap. Derby-ul s-a terminat la egalitate, scor 2-2.

Update 23.40: Atalanta – Juventus 1-1! Danilo a egalat pentru bianconeri în minutul 90+2, după un corner bătut de Dybala.

Update 23.25: Espanyol – Barcelona 2-1! Raul de Tomas a înscris după o eroare comisă de Raul de Tomas.

Update 23.20: Atalanta – Juventus 1-0! Ruslan Malinovsky a deschis scorul pentru echipa lui Gasperini în minutul 76, cu o execuție fabuloasă.

Update 22.40: Espanyol – Barcelona 1-2! Gazdele au egalat în minutul 40, prin Sergi Darder.

Update 22.00: Espanyol – Barcelona 0-1! Pedri a deschis scorul pentru echipa lui Xavi, în minutul 2.

Update 21.10: Avem echipele de start la Atalanta – Juventus! Valentin Mihăilă este rezervă la echipa din Bergamo.

Update 21.00: Sassuolo – AS Roma 2-2! După ce Sassuolo a răsturnat scorul în repriza secundă, prin autogolul lui Smalling și reușita lui Traore, Roma a egalat în prelungiri, prin Bryan Cristante.

Update 19.40: Sassuolo – AS Roma 0-1! Abraham a deschis scorul pentru echipa lui Jose Mourinho înainte de pauză.

Update 18.00: Final de meci! Spurs – Wolves 0-2! Încă o înfrângere pentru echipa lui Antonio Conte, care se îndepărtează de obiectivul de a obține un loc de UEFA Champions League la sfârșitul sezonului.

Update 18.00: Final de meci! Burnley – Liverpool 0-1! Golul lui Fabinho din minutul 40 a făcut diferența. Cu un meci mai puţin, Liverpool, locul 2, cu 54 de puncte, s-a apropiat la nouă puncte de liderul Manchester City. Chelsea, 47 de puncte, şi West Ham United, 40 de puncte, completează locurile de Champions League, cu câte un joc mai puţin.

Update 16.41: Burnley – Liverpool 0-1! Fabinho a deschis scorul pentru cormorani în minutul 40.

Update 16.00: AC Milan – Sampdoria 1-0! Echipa lui Stefano Pioli s-a impus grație golului înscris de Rafael Leao în minutul 8. În urma acestui succes, rossonerrii au devenit noii lideri din Serie A, la un punct peste rivala Inter, care are însă un meci mai puțin disputat.

21:29
Erling Haaland, cifre fabuloase la Manchester City! Starul norvegian a făcut show și a marcat patru goluri
4
21:00
VIDEOProgramul complet al F1 Academy™ de la Miami! Abby Pulling a câștigat prima cursă, live în AntenaPLAY
4
20:42
„S-au înțeles!” Mihai Stoica a anunțat transferul lui Florinel Coman! Ultimele detalii despre negocieri
4
20:35
U Cluj – Dinamo 3-3! „Câinii”, egalați în minutul 90+1! Au nevoie de un miracol pentru a nu retrograda
4
20:29
Motivul pentru care Ianis Hagi nu a revenit la Farul, înainte de EURO 2024: „Era huiduit de 200-300 de spectatori”
4
20:12
VIDEOImagini de colecție cu Zinedine Zidane, la cursa de sprint de la Miami! Ce gafă a fost aproape să comită, la decernarea premiilor
4
20:05
VIDEOSporting – Portimonense 3-0 a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY! „Leii”, tot mai aproape de titlu în Liga Portugal
4
19:53
VIDEOIpswich Town a promovat în Premier League, după 22 de ani! Nebunie pe străzi şi în vestiar
4
19:40
VIDEOBernadette Szocs a pierdut partida cu Natalia Bajor, la Saudi Smash 2024. Diaconu şi Dragoman, eliminate
4
19:07
Kyren Wilson, primul finalist al Campionatului Mondial de snooker 2024! A câştigat 8 dintre ultimele 10 frame-uri

Zodii care se pot muta din țară după Paște. Nativii care au luat o decizie importantă pentru viața lor

Zodii care vor avea parte de un Paște de vis. Nativii care își creează amintiri alături de cei dragi