Ianis Hagi, integralist în Rangers – Aberdeen 2-2! Bayern, „demolată” în Cupa Germaniei. Înfrângeri șoc pentru Barcelona și Juventus. Real Madrid, lider după 0-0 cu Osasuna

Publicat: 27.10.2021, 20:45
Actualizat: 28.10.2021, 8:45

Ianis Hagi a ieșit accidentat în meciul lui Rangers

Profimediaimages

Update. 00:15: Real Madrid a trecut pe primul loc în La Liga, după 0-0 cu Osasuna.

Update. 23.55: Rangers – Aberdeen 2-2! Ianis Hagi a fost integralist la campioana Scoției, dar nu a reușit să-și ajute echipa să obțină victoria.

Update 23.15: Monchengladbach – Bayern Munchen 5-0! Este măcel total în Cupa Germaniei. Bavarezii primesc o mostră din propriul tratament

Update 22.30: A început și meciul dintre Real Madrid și Osasuna!

Update 22.30: Monchengladbach – Bayern 3-0! Campioana Germaniei este demolată în Cupa Germaniei. Chiar dacă Nagelsmann și-a trimis toate vedetele în teren, în frunte cu Robert Lewandowski, Bayern era condusă cu 3-0 în minutul 15.

Update 22.00: Final de meci! Rayo Vallecano – Barcelona 1-0! Catalanii au suferit încă o înfrângere în La Liga ,

Update 21.30! Final de meci! Sampdoria – Atalanta 1-3! Ilicic a mai înscris în final pentru oaspeți. La Sampdoria, Radu Drăgușin a jucat tot meciul.

Update 21.15: Final de meci! Juventus – Sassuolo 1-2! Lovitură de teatru la Torino! Oaspeții au dat lovitura în prelungiri. Lopez a înscris în minutul 90+4.

Update 21.00: Juventus – Sassuolo 1-1! Wenston Mckennie a înscris pentru fosta campioană a Italiei

Update 20.25: Rayo Vallecano – Barcelona 1-0! Încă un meci greu pentru echipa lui Ronald Koeman. Falcao a deschis scorul pentru Rayo

Update 20.10: Juventus – Sassuolo 0-1! Șoc la Torino! Frattesi a deschis scorul pentru oaspeți chiar înainte de pauză.

Update 19.51: Sampdoria – Atalanta 1-2! Duvan Zapata i-a adus pe oaspeți în avantaj

Update 19.47: Sampdoria – Atalanta 1-1! Askildsen și-a înscris în proprie poartă. Oaspeții au egalat

Update 19.40: Sampdoria – Atalanta 1-0! Caputo a deschis scorul pentru echipa lui Radu Drăgușin

Real Madrid – Osasuna 0-0

8:55 VIDEOReacţia de mare campion a lui Max Verstappen, după ce a fost învins de Lando Norris în Marele Premiu de la Miami 8:55 Marius Şumudică a anunţat ce l-ar face să renunţe la Rapid fără cel mai mic regret: „Aș face 5 paşi în spate” 1:04 VIDEOBucurie nebună la McLaren, după ce Lando Norris a câștigat Marele Premiu de la Miami! Pilotul, copleșit de emoții 0:40 VIDEOLando Norris a câștigat Marele Premiu de la Miami, live pe Antena 3 CNN și în AntenaPLAY! Max Verstappen, pe locul doi 0:17 Dan Petrescu, prima reacție după ce a debutat cu victorie în noul mandat la CFR Cluj: „Nu a fost ușor deloc!” 0:04 „Aștept să mă cheme la EURO!” Daniel Bîrligea, mesaj direct pentru Edi Iordănescu după ce a marcat în CFR – Rapid 3-2! 5
23:49
Claudiu Petrila și-a turnat cenușă în cap după CFR – Rapid 2-3! Mesaj direct pentru fani: „Le oferim doar supărare!”
5
23:22
CFR – Rapid 3-2. Victorie pentru Dan Petrescu la revenirea în Gruia! Giuleștenii continuă seria dezastruoasă
5
23:07
„E disperat, îl cunosc!” Marius Șumudică, mesaj direct despre revenirea lui Mircea Lucescu la Rapid!
5
23:05
VIDEOSporting a câștigat titlul în Liga Portugal! Trupa lui Ruben Amorim, campioană cu două etape înainte de finalul sezonului

Zodii care se pot muta din țară după Paște. Nativii care au luat o decizie importantă pentru viața lor

Zodii care vor avea parte de un Paște de vis. Nativii care își creează amintiri alături de cei dragi