• Va reuși Corvinul să intre în grupele Europa League?

16:42

Oltenii, furioşi după ce Edi Iordănescu nu l-a convocat pe Mitriţă! Mesaj fără precedent transmis de Universitatea Craiova

16:17

VIDEOSergio Perez, impact violent în primul tur al Marelui Premiu de la Monaco! Şi-a făcut maşina praf

16:00

LIVE VIDEOCursa din Marele Premiu de Formula 1 de la Monaco, în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY. Perez, OUT! Steag roşu în primul tur

15:47

LIVE VIDEOElveția – Cehia (21:20) e finala Campionatului Mondial de hochei, LIVE VIDEO în AntenaPLAY! Finala Mică: Suedia – Canada, ACUM

15:37

Victor Angelescu, mesaj ferm despre noul preşedinte de la Rapid! Se pregăteşte o nouă mutare în Giuleşti

15:36

„Dacă nu mă mai vor, voi câștiga trofee în altă parte!” Erik Ten Hag, atac la adresa conducerii lui Manchester United!

1 VIDEORăzvan Lucescu este campion în Grecia cu PAOK! Românul a cucerit titlul pe terenul rivalei. Aris – PAOK 1-2 a fost în AntenaPLAY!s 2 FotoIrina Deleanu, în extaz după Campionatele Europene: „Încă mai cred că este un vis! Mă ciupesc să văd dacă este real”s 3 VIDEOIsack Hadjar a câștigat Cursa de Formula 2 de la Imola! Performanță de senzație pentru pilotul de la Campos Racings 4 VIDEOSami Meguetounif a câștigat Cursa de Formula 3 de la Imola! Goethe a terminat pe 2. A fost spectacol în AntenaPLAYs 5 VIDEOMax Verstappen a câştigat Marele Premiu de la Imola! Cursa a fost live pe Antena 1 şi AntenaPLAYs 6 VIDEOCharles Leclerc va pleca din pole-position în Marele Premiu de la Monaco, duminică, live pe Antena 1 şi în AntenaPLAY (15:45)s