Închide meniul
Video

AntenaSport Update! Cele mai importante ştiri ale zilei de 5 decembrie

Publicat: 5 decembrie 2024, 17:04

Comentarii

Florin Răducioiu, în timpul unui interviu / AS.ro

AntenaSport Update îţi aduce cele mai importante ştiri ale zilei de 5 decembrie, de pe site-ul as.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Victorii de senzaţie obţinute de echipa României de tenis de masă, în direct în AntenaPLAY.

AntenaSport Update 5 decembrie

1. Zi perfectă pentru România

Românii au făcut spectacol la Cupa Mondială echipe mixte, competiţie care se vede în direct pe AntenaPLAY. Tricolorii au defilat, în decurs de numai câteva ore, în disputele cu Statele Unite şi Japonia. S-au impus cu 8-0, respectiv 8-2.

2. O nouă accidentare la FCSB

Reclamă
Reclamă

Problemele se ţin scai de FCSB. Edjouma a suferit o accidentare gravă şi ratează următoarele meciuri ale roş-albaştrilor. Charalambous are infirmeria plină.

3. Drăguşin s-a convins

Pe AS.ro afli şi cum l-a descris Radu Drăguşin pe Haaland. Ce a spus despre starul lui City pe care a reuşit să îl învingă în Premier League.

Reclamă

4. Bîrligea, lăudat de Răducioiu

Răducioiu este convins că Bîrligea îi poate călca pe urme la naţionala României: “Îmi place foarte mult!“. A avut un sfat preţios pentru Ianis Hagi: “Să rămână la Rangers şi să tragă cu dinţii de fiecare antrenament“.

5. Halep îşi pregăteşte revenirea

Simona Halep trage tare pentru a reveni cât mai repede în circuit. Fostul lider WTA tocmai s-a antrenat cu Paula Badosa.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Reușește FCSB să se califice în play-off?
Loading ... Loading ...
Citește și:
0:30
VIDEOSporting – AFS 6-0! Spectacol total în Liga Portugal. Suarez, Araujo şi Catamo, autorii unor duble
0:23
Arsenal, victorie dramatică! S-a impus în minutul 90+5, după două autogoluri marcate de Wolverhampton
0:09
Jucătorul dorit de Gigi Becali la FCSB a făcut anunţul după Rapid – Oţelul 0-2: “Vreau să lupt pentru trofee”
23:29 13 dec.
”Călăul” Rapidului, declarația serii după ce a marcat un eurogol: „M-aș bucura să vină și Moș Crăciun”
23:19 13 dec.
Costel Gâlcă a făcut praf arbitrajul după Rapid – Oţelul 0-2: Nu ştiu când o să primim penalty! De ce mai avem VAR?”
23:03 13 dec.
Laszlo Balint, în al nouălea cer după victoria din Giulești: „Faptul că am jucat la un asemenea nivel, este ceva”
1 Dinamo, transfer de titlu în Liga 1! Vârful de două milioane de euro dorit de „câini” 2 Florin Gardoș, revenire de senzație în fotbalul românesc! Fostul jucător de la FCSB a semnat 3 Gigi Becali îl vrea la FCSB, dar Giovanni Becali îl propune la Dinamo: “Ar fi perfect” 4 Au bătut palma! Primul transfer al iernii la Real Madrid 5 Daniel Pancu a cerut primul transfer al iernii la CFR Cluj! Este brazilian și a impresionat în Liga 1 6 Nota primită de Ianis Hagi în Kayserispor – Alanyaspor! Internaţionalul român a jucat 71 de minute
Citește și