Parma a oferit răspunsul în privinţa lui Dennis Man! Românul se află pe lista celor de la Bologna
Serie B • 17 august, 13:34

Răsturnare de situaţie în cazul lui Vlad Chiricheş! FCSB îl poate pierde pe fundaş în favoarea unei echipe din Serie A
Serie A • 6 iulie, 15:46

Ciprian Tătăruşanu nu mai este dorit de Cagliari! Răsturnare de situaţie în cazul portarului român
Serie A • 4 iulie, 16:52

Ciprian Tătăruşanu, în negocieri cu o echipă din Serie A: „Este varianta low cost!”. Portarul român este dorit de Cagliari
Serie A • 3 iulie, 14:09

Empoli forțează transferul lui Răzvan Marin! Italienii au început negocierile cu Cagliari
Serie A • 26 iunie, 12:14

Empoli vrea să îl transfere definitiv pe Răzvan Marin! Românul este dorit şi de Claudio Ranieri la Cagliari
Serie A • 24 iunie, 16:49

Reacția lui Claudio Ranieri, după ce a promovat-o pe Cagliari în Serie A: „Aveam dubii până să vin aici!”
AntenaPLAY • 12 iunie, 8:26

Claudio Ranieri, în lacrimi după promovarea dramatică în Serie A! Bari – Cagliari 0-1 a fost exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 11 iunie, 23:54
Video

Cagliari a promovat în Serie A, după succesul dramatic cu Bari! Finala play-off-ului de promovare a fost exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 11 iunie, 23:31

Atmosferă de senzaţie creată de fani la Bari – Cagliari! Finala play-off-ului de promovare în Serie A e live în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 11 iunie, 21:56

Michele Mignani, înaintea returului dintre Bari şi Cagliari: „Am ajuns aici ca un necunoscut”. Returul e exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 10 iunie, 20:21

Michele Mignani l-a trimis pe teren pe Antenucci în minutul 90+5 pentru a executa penalty-ul de 1-1, în Cagliari – Bari
AntenaPLAY • 9 iunie, 8:47

Dramatism total în Cagliari – Bari 1-1! Gol marcat în minutul 5 al prelungirilor, din penalty. Jucătorii, aproape de încăierare
AntenaPLAY • 9 iunie, 0:02

Cagliari – Bari 1-1. Duel nedecis în turul finalei play-off-ului de promovare în Serie A. Meciul a fost exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 8 iunie, 23:18

Parma – Cagliari 0-0, exclusiv în AntenaPLAY. Echipa lui Man şi Mihăilă a ratat promovarea în Serie A
AntenaPLAY • 3 iunie, 23:28

Fabio Pecchia a ţinut un discurs motivaţional înainte de Parma – Cagliari, exclusiv în AntenaPlay: „Mesajul trebuie să fie clar”
AntenaPLAY • 2 iunie, 17:37

Ce note au primit Dennis Man şi Valentin Mihăilă după Cagliari – Parma 3-2. Internaţionalii români, criticaţi de italieni
AntenaPLAY • 31 mai, 8:41

Valentin Mihăilă a comis un penalty în Cagliari – Parma! Trupa românului a fost învinsă dramatic, exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 30 mai, 23:26

Parma, gol superb în meciul cu Cagliari! Adrian Benedyczak a înscris după o acţiune de efect. Meciul e LIVE în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 30 mai, 22:08
Video

Parma – Cagliari şi Bari – Sudtirol, semifinalele play-off-ului de promovare în Serie A, sunt live exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 27 mai, 23:36

Golul lui Dennis Man, ales cel mai frumos al etapei din Serie B! Românul i-a încântat pe italieni cu execuţia din Parma – Cagliari
AntenaPLAY • 27 aprilie, 17:26

Reacţia lui Dennis Man, după golul magnific marcat în Parma – Cagliari 2-1: „Am făcut un meci grozav! Îmi pare rău că Mihăilă a ratat”
Serie B • 22 aprilie, 20:55

Dennis Man, gol fabulos în Parma – Cagliari. Internaţionalul român a marcat la 5 minute după ce a intrat pe teren
Serie B • 22 aprilie, 16:46

Cagliari – Genoa 0-0, exclusiv în AntenaPLAY! Remiză albă în Serie B, după un meci intens! Pușcaș, două ocazii mari de gol. Drăgușin a luat galben, Drăguș a fost introdus pe final
Serie B • 1 martie, 23:29

Situație rară în Cagliari – Genoa, în exclusivitate în AntenaPLAY! Arbitrul central a fost schimbat în minutul 66. Ce s-a întâmplat
Serie B • 1 martie, 23:19

Vlad Chiricheș, dorit de un antrenor legendar! Anunțul răsunător venit din Italia
Fotbal extern • 7 ianuarie, 18:11

Presa din Italia anunță transferul lui Răzvan Marin! Ce echipă îl vrea pe internaționalul român
Serie A • 17 decembrie, 10:54

Olimpiu Moruţan, elogiat în presa din Italia după ce a marcat din nou pentru Pisa: „Momentul magic continuă” + Ce notă a primit internaţionalul român
Fotbal extern • 12 noiembrie, 18:24

Răzvan Marin a trecut vizita medicală la Empoli şi va continua să joace în Serie A. Detaliile mutării
Serie A • 4 iulie, 14:30

George Pușcaș, aproape de o nouă aventură în Italia! Atacantul român a devenit ținta principală a lui Cagliari
Fotbal extern • 3 iulie, 10:15

Răzvan Marin rămâne în Serie A! Internaţionalul român a fost împrumutat de Cagliari. Detaliile contractului
Serie A • 26 iunie, 16:57

Răzvan Marin, ofertă din Serie A. Italienii au anunţat toate detaliile mutării
Serie A • 24 iunie, 15:12

Răzvan Marin, pe lista de transferuri a lui Cagliari! „Una dintre dezamăgirile sezonului”
Echipa naţională • 25 mai, 15:24

Răzvan Marin a rămas fără antrenor! Walter Mazzarri, dat afară după eşecul cu Verona
Serie A • 2 mai, 14:35

Mihai Stoica, impresionat de Răzvan Marin: „Este indispensabil pentru echipa naţională!” Hai, România! În fiecare zi
Suporter.as.ro • 26 aprilie, 22:48

Răzvan Marin, lăudat de italieni după Cagliari – Napoli 1-1. Alexandru Cicâldău, victorie dramatică la Galatasaray după două luni
Fotbal • 21 februarie, 23:56

Dusan Vlahovic, gol la debut în Juventus – Verona 2-0! Nebunie în Barcelona – Atletico Madrid 4-2. Real Madrid – Granada 1-0. Spectacol în Lille – PSG 1-5. Dortmund – Leverkusen 2-5. Rezultatele zilei sunt AICI
Fotbal • 6 februarie, 23:45

Valentin Mihăilă a debutat în Atalanta – Cagliari 1-2. Prestație stelară a lui Răzvan Marin. Înfrângere șoc pentru echipa lui Gian Piero Gasperini
Fotbal • 6 februarie, 15:20
UPDATE

Răzvan Marin, aproape de plecarea de la Cagliari! Mijlocașul român este dorit tot în Serie A
Fotbal extern • 4 ianuarie, 17:18

Cosmin Contra, lider în Arabia Saudită după Al-Ittihad – Al Ahli 2-0 + Răzvan Marin, titular în Cagliari – Venezia 1-1. „Grifonii”, loviţi de ghinion în ultimele minute
Fotbal extern • 2 octombrie, 0:07

Răzvan Marin, răspuns impresionant după ce a stârnit un scandal naţional! Ce a reuşit în Cagliari – Genoa, meci în care a fost titularizat
Fotbal extern • 12 septembrie, 17:53

Ziua românilor în Europa! Valentin Mihăilă, erou în Parma – Benevento. Olimpiu Moruţan, pasă de gol pentru Cicâldău. Ionuţ Nedelcearu a marcat şi el
Fotbal extern • 29 august, 23:39

Răzvan Marin a marcat un gol spectaculos, după un dribling ca al lui Messi. Început perfect de sezon pentru român
Fotbal extern • 15 august, 9:06

Răzvan Marin, vedetă înaintea noului sezon din Serie A. „Un lider pentru roş-albaştri. Cagliari are acum un nou ‘far’!”
Fotbal • 13 august, 17:15

Răzvan Marin, gol de generic pentru Cagliari. Românul a fost rezerva unui fotbalist de top din Europa
Fotbal • 5 august, 11:20

Răzvan Marin, aproape de o mutare de 18 milioane de euro: „Vor încerca să îl transfere”
Fotbal extern • 19 iunie, 13:45

Răzvan Marin o refuză pe AC Milan! „Nu mă grăbesc nicăieri!” Decizia luată de jucătorul naţionalei
Fotbal • 17 iunie, 22:16

Răzvan Marin, la mare căutare în Europa! AC Milan şi Lyon se luptă pentru semnătura mijlocaşului: „Juninho s-a îndrăgostit de el!” Ce sumă uriaşă a refuzat Cagliari
Fotbal extern • 12 iunie, 16:36

Răzvan Marin negociază cu marele Milan! Întâlnire oficială, în Italia! Cagliari a refuzat deja o sumă uriaşă
Fotbal extern • 10 iunie, 8:59

Răzvan Marin, implicat într-o afacere uriașă! Cagliari, AS Roma și Ajax pregătesc lovitura verii. Totul depinde de Jose Mourinho
Fotbal extern • 26 mai, 17:54