finală david popovici

David Popovici, MEDALIE DE BRONZ în finala de la 100 de metri liber, LIVE VIDEO în AntenaPLAY şi pe Antena Stars
AntenaPLAY • 10 decembrie, 19:15

David Popovici a terminat pe locul 4 în finala de 200 de metri liber. Finala a fost LIVE în AntenaPLAY şi pe AntenaStars
AntenaPLAY • 9 decembrie, 12:21

David Popovici, fără medalie la Campionatele Mondiale de Înot! Ce s-a întâmplat în finala de la 100 de metri liber
AntenaPLAY • 27 iulie, 14:42
Video

David Popovici, prima reacţie după calificarea în finala la 100 de metri liber la Campionatul European: „A fost un tur de forţă!”. Ce vis mai are tânărul de 17 ani
Înot • 9 iulie, 17:58

Mesajul lui Klaus Iohannis pentru David Popovici, după ce înotătorul român a devenit dublu campion mondial
Alte sporturi • 22 iunie, 20:22

Scrisoarea emoționantă trimisă de David Popovici americanilor înainte să devină campion mondial: „M-am trezit vorbind cu apa”
Alte sporturi • 22 iunie, 18:20

Jocurile Olimpice 2020 | David Popovici a ratat medalia în proba de 100 metri liber. Puștiul minune al natației românești, pe locul 7 în finală!
JO 2020 • 29 iulie, 4:35

Reacție genială a lui David Popovici după ce a ratat la limită medalia olimpică: „Mi-am ros unghiile!” Puștiul minune al înotului va mai participa la o probă
JO 2020 • 27 iulie, 8:24

Jocurile Olimpice 2020 | David Popovici a ratat incredibil câștigarea unei medalii în proba de 200 metri liber! Românul de 16 ani a terminat finala pe locul 4, la două sutimi de „bronz”
JO 2020 • 27 iulie, 4:50