istanbul

Irina Bara a câștigat turneul ITF de la Istanbul! Este primul titlu câștigat din 2017 încoace
Tenis • 30 aprilie, 17:51

Claudia Bobocea, cu lacrimi în ochi după performanţa carierei, medalia de argint de la Campionatul European de la Istanbul
Atletism • 5 martie, 12:55

Sorana Cîrstea s-a calificat în semifinale la Istanbul! Sori, tot mai aproape să-și apere trofeul cucerit anul trecut
WTA • 22 aprilie, 19:55

Sorana Cîrstea ştie să se facă remarcată pe toate planurile. Câţi bani a câştigat din tenis şi cum îşi surprinde miile de fani!
Fotbal • 27 aprilie, 12:45

Sorana Cîrstea, salt spectaculos în clasamentul WTA după ce a triumfat la Istanbul! Victoria uriaşă cu Elise Mertens a descătuşat-o
WTA • 26 aprilie, 6:03

VIDEO | Sorana Cîrstea, felicitată chiar pe teren după victoria uriaşă de la Istanbul: "Da, iubitule!". Şi-a stăpânit cu greu emoţiile!
Fotbal • 25 aprilie, 19:55

Sorana Cîrstea, prima reacţie după ce a câştigat turneul WTA de la Istanbul. "Le mulţumesc tuturor, sunt vremuri dificile!"
WTA • 25 aprilie, 17:17

Sorana Cîrstea – Elise Mertens 6-1, 7-6. Românca a câştigat finala turneului de la Istanbul! Primul trofeul după 13 ani!
WTA • 25 aprilie, 16:01

Sorana Cîrstea, performanţă de zile mari! Românca s-a calificat în finala de la Istanbul. Cu cine va juca pentru trofeu şi câţi bani va încasa
Tenis • 24 aprilie, 16:55

Sorana Cîrstea, în semifinalele de la Istanbul după abandonul Fionei Ferro. Cu cine se bate pentru finală
WTA • 23 aprilie, 14:36

S-au camuflat pe teren! Cel mai neinspirat echipament din istorie. Jucătorii lui Sivasspor, imposibil de recunoscut
Fotbal • 16 ianuarie, 18:45

Scandal mondial, mai tare ca Halagian! Barcelona nu i-a mai dat voie să se urce în avion și l-a abandonat la ‘Stambul!
Baschet • 23 decembrie, 8:53

Patricia Ţig, pe o listă selectă, alături de Serena Williams şi Victoria Azarenka. Emoţii uriaşe după primul titlu WTA din carieră
ATP • 13 septembrie, 18:56

Performanţă uriaşă pentru Patricia Ţig. Victorie cu Bouchard pentru primul turneu WTA al carierei. A avut nevoie de 8 mingi de meci
WTA • 13 septembrie, 17:02

Turcii vor finala Champions League la Istanbul! Ce decizie poate lua UEFA pe 17 iunie
Fotbal extern • 12 iunie, 15:43