montreal

„De asta se numește orașul vântului” A marcat golul victoriei din propria jumătate de teren, în minutul 90+9!
Fotbal extern • 17 martie, 9:47

Sorana Cîrstea şi-a aflat prima adversară de la Montreal! Traseu „de foc” pentru româncă
WTA • 5 august, 12:59

47 de ani de când Nadia Comăneci a obţinut prima notă de 10.00 din istoria gimnasticii mondiale
Gimnastică • 18 iulie, 10:21

Cum arată şi cu ce se ocupă fiica lui Leonard Doroftei. Vanessa are 19 ani şi este de o frumuseţe răpitoare
Extra • 17 octombrie, 12:56
Foto

Novak Djokovic ratează turneul de la Montreal. Anunţul organizatorilor pentru fostul lider mondial
ATP • 5 august, 11:51

NADIA 60. Cum a luat Comăneci 10 la săritura peste graniță, în 1989. ”Venise timpul să plec!”
Gimnastică • 12 noiembrie, 5:19

Simona Halep, atac fără precedent! Ce a scos-o din minţi pe româncă. „Mi s-a întâmplat de mai multe ori”
WTA • 13 august, 11:23

Danielle Collins, după victoria maraton cu Simona Halep, de la Montreal. „Ar fi fost dureros să renunţ. Mi-am dorit mult să termin meciul”
WTA • 12 august, 10:28

Sorana Cîrstea, OUT de la Montreal, după un meci de 74 de minute. Azarenka a bătut-o rău şi şi-a luat revanşa după eşecul de la Wimbledon
WTA • 11 august, 8:55

Simona Halep şi-a aflat prima adversară de la Montreal. La ce ora va avea loc primul meci al Simonei după trei luni
WTA • 11 august, 7:36

Sorana Cîrstea – Alison Riske 6-3, 6-4. Românca s-a calificat în turul doi la Montreal. O aşteaptă un nou duel „de foc”
WTA • 9 august, 22:16

Simona Halep, traseu dificil la Montreal. Cu cine va juca primul meci după o pauză de trei luni
Tenis • 7 august, 22:49

Simona Halep şi-a fixat un nou obiectiv. „Nu ştiu dacă voi reuşi, dar nu am nimic de pierdut!”. Ce motivaţie are campioana noastră
WTA • 7 august, 10:36