românia – finlanda 1-0

Edi Iordănescu, certat de Mihai Rotaru pentru decizia sa din meciul România – Finlanda 1-0: „Nu are voie să facă așa ceva!”
Liga Naţiunilor • 14 iunie, 9:49

Bogdan Stelea, plecăciune în fața lui Florin Niță după parada fabuloasă din România – Finlanda 1-0! „Este urmașul tău?”. Cum a răspuns fostul mare portar
Liga Naţiunilor • 12 iunie, 15:11

EXCLUSIV | Octavian Popescu, un car de nervi după ce a fost schimbat în România – Finlanda 1-0! Atacantul și-a aruncat tricoul pe jos. Ce nu s-a văzut la TV
Liga Naţiunilor • 12 iunie, 13:48
Video

Adrian Mutu privește încrezător către meciul România – Muntenegru: „Trebuie să jucăm ca în prima repriză cu Finlanda”. Ce a spus expertul Antena 1 despre publicul din Giulești
Liga Naţiunilor • 12 iunie, 12:17
EXCLUSIV

Ce a spus Edi Iordănescu despre Octavian Popescu, după evoluția modestă din România – Finlanda 1-0: „Are nevoie de timp”. Replică după criticile lui Gigi Becali
Liga Naţiunilor • 12 iunie, 11:29

Antena 1, lider detaşat de audienţă cu difuzarea meciului România – Finlanda
Extra • 12 iunie, 11:04

Edi Iordănescu a explicat căderea „tricolorilor” din repriza a doua a meciului România – Finlanda 1-0: „Am pierdut din energie și putere”
Liga Naţiunilor • 12 iunie, 10:29

Adrian Mutu, complet dezamăgit de evoluția lui Octavian Popescu din România – Finlanda 1-0. Ce a spus expertul Antena 1 despre „perla” FCSB
Liga Naţiunilor • 12 iunie, 9:38
EXCLUSIV

Alex Cicâldău, plus de încredere după România – Finlanda 1-0: „Aveam nevoie de victorie!”. Ce a spus despre golul lui Nicușor Bancu și penalty-ul ratat de George Pușcaș
Liga Naţiunilor • 12 iunie, 8:49
Video

Edi Iordănescu răsuflă ușurat după prima victorie la naționala României: „O seară pe care o așteptam și o căutam!”. Prima reacție după România – Finlanda 1-0
Liga Naţiunilor • 12 iunie, 0:07