union berlin

Bayern Munchen – Union Berlin, amânat din cauza ninsorilor din Bavaria
Bundesliga • 2 decembrie, 12:35

Union Berlin – Braga 2-3! Nemţii au condus cu 2-0, dar oaspeţii au lovit decisiv în prelungiri
Liga Campionilor • 3 octombrie, 22:01

Fanii lui Union Berlin, mesaj împotriva UEFA, la primul meci pe teren propriu în Champions League: „Vă pasă doar de de bani”
Liga Campionilor • 3 octombrie, 20:48

Reacţia genială a lui Jurgen Klopp, când a văzut golul lui Jude Bellingham, în timpul conferinţei de presă
Liga Campionilor • 21 septembrie, 15:57

Spectacol total în Champions League. Bayern – Manchester United 4-3! Victorii pentru Real Madrid şi Arsenal. Toate rezultatele
Liga Campionilor • 20 septembrie, 23:55

Jude Bellingham, „eroul” lui Real Madrid! Starul englez i-a salvat pe „galactici” şi a ajuns la cifre fabuloase
Liga Campionilor • 20 septembrie, 22:28

Ultraşii lui Union Berlin au luat cu asalt Spania! Imagini fabuloase din cei 4000 de fani, înaintea meciului cu Real Madrid
Liga Campionilor • 20 septembrie, 19:52
Foto

„Tunetul Nordului” a lovit din nou! Erling Haaland are mai multe goluri decât meciuri jucate. A reuşit o „dublă” de senzaţie în Dortmund – Union Berlin 4-2
Fotbal extern • 19 septembrie, 20:44

Union Berlin – Bayern 0-2 | Lewandowski și Pavard au marcat golurile victoriei. Bavarezii au patru puncte avans față de Dortmund!
Fotbal extern • 17 mai, 18:00