Foto

CM 2022 Georgina Rodriguez, mesaj puternic după ce Cristiano Ronaldo a fost lăsat pe bancă

Dan Roșu Publicat: 7 decembrie 2022, 9:03

Comentarii
CM 2022 Georgina Rodriguez, mesaj puternic după ce Cristiano Ronaldo a fost lăsat pe bancă

Georgina Rodriguez, în timpul meciului Portugalia - Elveția 6-1 / Profimedia Images

CM 2022 Georgina Rodriguez a avut un mesaj puternic după ce Cristiano Ronaldo a fost lăsat pe bancă în meciul Portugaliei cu Elveția, 6-1. Iubita starului speră ca lucrurile să fie diferite în duelul din sferturi, cu Maroc.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Fernando Santos l-a trimis pe teren pe Cristiano abia în minutul 74. Fanii l-au cerut pe Ronaldo de-a lungul partidei, dar acesta nu a primit decât 20 de minute. A și marcat un gol, anulat însă după un ofsaid evident.

CM 2022 Georgina Rodriguez, mesaj puternic după ce Cristiano Ronaldo a fost lăsat pe bancă

”Felicitări, Portugalia! În timp ce cei 11 jucători cântau imnul, toate camerele erau ațintite către tine. Ce păcat că nu ne-am putut bucura de cel mai bun jucător din lume pentru cele 90 de minute ale jocului.

Fanii nu au încetat să ceară intrarea ta pe teren și ți-au scandat numele. Fie ca Dumnezeu și prietenul tău bun Fernando să continue mână în mână și să ne facă să vibrăm încă o noapte”, a scris Georgina, pe Instagram.

Anunțul făcut de Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo a rupt tăcerea despre transferul său la Al Nassr. Presa internațională a fost „cutremurată” de zvonul că starul portughez se află foarte aproape să semneze un contract „stelar” cu formația din Arabia Saudită.

Reclamă
Reclamă

CR7 a fost întrebat despre jurnaliști despre mutarea sa la Al Nassr, iar starul portughez a reacționat ferm.

Aflat fără angajament după despărțirea cu scandal de Manchester United, Cristiano Ronaldo a anunțat că nu s-a înțeles cu echipa din Arabia Saudită.

„Nu, nu este adevărat (n.r. – despre zvonurile că se transferă la Al Nassr). Nu este adevărat!”, a spus Cristiano Ronaldo, după Portugalia – Elveția 6-1, citat de dailymail.co.uk.

Reclamă

În urmă cu câteva zile, cotidianul Marca a anunțat că Cristiano Ronaldo urmează să semneze cu Al-Nassr pe 1 ianuarie 2023. Jurnaliștii spanioli precizaseră că agenţii starului portughez ar fi bătut palma cu şeicul grupării din Arabia Saudită pentru un contract întins pe două sezoane şi jumătate.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Va califica Gică Hagi România la EURO 2028?
Loading ... Loading ...
Citește și:
0:04

Real Betis – Real Madrid 1-1. Dezastru pentru trupa lui Alvaro Arbeloa. A fost egalată în minutul 90+4

23:54 24 apr.

Cristi Chivu a amânat sărbătoarea de titlu cu Inter. Napoli, victorie la scor cu Cremonese

23:44 24 apr.

Mihai Popescu a aflat din presă de plecarea lui Mirel Rădoi de la FCSB! Ce mesaj a avut pentru antrenor

23:42 24 apr.

„Ne-a anunțat prin mesaj”. Darius Olaru regretă plecarea lui Mirel Rădoi de la FCSB: „A fost normalitate la echipă”

23:40 24 apr.

Florin Tănase, reacție sinceră după plecarea neașteptată a lui Mirel Rădoi

23:20 24 apr.

Mehmet Topal, “dărâmat”, după meciul cu FCSB: “Nu mă aşteptam la aşa prestaţie”! Mesaj clar pentru jucători

1 Gigi Becali îi prelungește contractul, după FCSB – Petrolul 3-1: „E mai bun decât înainte” 2 Adrian Ilie s-a decis! Anunțul făcut de “Cobra” despre venirea mult dorită de Gigi Becali la FCSB 3 “Va fi cel mai mare jucător al României!” Mircea Lucescu i-a simţit valorea, despre cine este vorba 4 FIFA a decis! Ce se întâmplă cu înlocuirea Iranului cu Italia la Campionatul Mondial din vară 5 Andrei Nicolescu a făcut anunțul cu privire la viitorul lui Zeljko Kopic la Dinamo: „Vom accepta să plece” 6 Primă anunţată în vestiarul Universităţii Craiova de patronul Mihai Rotaru: “Da, a venit și dânsul”
Citește și