Video

Fanii României s-au tatuat şi s-au vopsit pe faţă înainte de a se bucura de succesul uriaş al naţionalei cu Lituania!

Publicat: 10 septembrie 2024, 20:41

Comentarii
Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Fanii au umplut Ghencea la primul meci acasă al României după EURO! Înainte să se bucure de victoria cu Lituania, cei aproape 30 de mii de fani s-au tatuat şi s-au vopsit pe faţă. Mascota României, Ronny, i-a primit la stadion.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Suporterii au fost iar la înălţime, lângă naţională. 30 de mii de oameni au aplaudat victoria cu Lituania.

Fanii României s-au tatuat şi s-au vopsit pe faţă înainte de a se bucura de succesul uriaş al naţionalei cu Lituania!

Fanii au ajuns şi cu câteva ore înainte la stadion. N-au avut cum să se plictisească. Puştii şi-au făcut poze cu Ronny, care i-a provocat la tot felul de jocuri.

Unii s-au vopsit pe faţă. Alţii au ales tatuajele temporare cu “Generaţia de Suflet” şi “Hai, România!”.

Reporter: Ce aţi ales să vă tatuaţi astăzi?

Reclamă
Reclamă

Fană: Generaţia de suflet!

Altă fană: Şi eu la fel!

După ce s-au delectat şi cu fructe proaspete, ei au mers să dea energie naţionalei lui Mircea Lucescu.

Reclamă

Fan: Eu cred că Nea Mircea ne va duce la Mondialul din 2026.

Alt fan: De plăcere o face!

Suporteri: Hai, România!

Un fan a venit la stadion cu biletul de la Mondialul din ’94 la gât. Vrea să se întoarcă în America în 2026.

Este garanţia succesului pentru echipa României”, a spus el.

Şi un puşti norocos s-a lăudat cu tricoul semnat de toţi jucătorii naţionalei.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine va fi surpriza neplăcută a Cupei Mondiale?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
Citește și