Olimpicii se întrec în bucătărie. Monica Roșu a acceptat provocarea lui Marian Drăgulescu

De Antena Sport
Publicat: 3.04.2020, 18:15

Chiar și în izolare, olimpicii români au găsit soluții pentru a demonstra că sunt cei mai buni. Se întrec la gătit! Marian Drăgulescu a dat startul, iar Monica Roșu nu a stat mult pe gânduri și i-a oferit un răspuns pe măsură. 

Reclamă

Marian Drăgulescu și Monica Roșu, adversari în bucătărie

În izolare, olimpicii României s-au mutat în bucătărie. Monica Roşu raspunde cu dulce la provocarea lui Marian Drăgulescu. 

Reclamă

Ți-am acceptat provocarea…dar nu am de gând să gătesc salată. O să fac ceva dulce„, a reacționat Monica Roşu.

Dubla medaliată cu aur la Jocurile Olimpice din 2004 a pregătit clătite cu banane. Nu s-a oprit la atât.

Provocarea a luat sfârșit, am terminat de gătit desertul. La rândul meu, o provoc pe Larisa Iordache, că am auzit că a început să gătească, și pe Camelia Potec„, a transmis băcăuanca.

Monica nu ducea lipsă de dulciuri nici când era gimnastă. Fetele aveau ascunzătorile lor în cantonament.

Le-am descoperit în vechiul cămin în care stăteam. Tavanul era fals și se ridicau plăcile. Aveam ciocolată, biscuiti, orice! La un moment dat se ascundeau în vasul de la toaletă„, a dezvăluit Monica Roșu. 

După ce și-a făcut pofta de clătite, campioana olimipcă de la Atena a ars caloriile în curtea casei.

Reclamă
Recomandări

Cine ia titlul în La Liga în acest sezon?



*după apăsarea butonului "Votează" pagina se va reîncărca pentru afișarea rezultatelor

Citește și:
8:00

Va pleca Verstappen?

6:34

VideoBernadette Szocs – Constantina Psihogios 4-0! Victorie categorică în primul meci de la Cupa Mondială 2025

1:22

Marius Şumudică, scandal cu Elias Charalambous: „Nişte mizerii! Să-şi ceară scuze”

23:46 14 apr.

„Îl interesează găinării de CFR?” Gigi Becali a dat verdictul. Ce arbitru vrea la FCSB-CFR Cluj

23:31 14 apr.

„A fost cel mai slab joc!” Dan Petrescu, nemilos după meciul cu Rapid. Ce spune despre duelul cu FCSB

23:20 14 apr.

Victor Angelescu a criticat arbitrajul după CFR Cluj – Rapid 1-1! A anunţat obiectivul giuleştenilor

1 Dinamo forţează transferul unui jucător din Liga 1. Noua ţintă a lui Zeljko Kopics 2 Adrian Şut a semnat cu o nouă firmă de impresariat şi a fost prezentat oficial: „Bun-venit”s 3 Alexandru Cicâldău a câştigat procesul! Suma uriaşă pe care o are de primit de la Konyaspors 4 Mirel Rădoi, reacţie furibundă după egalul cu FCSB: „Îmi iau sacoul şi mă duc în lojă. Nu aştept un punct”s 5 EXCLUSIVLovitură pentru Mirel Rădoi! Ştefan Baiaram forţează transferul de la Universitatea Craiovas 6 „Când? La încălzire?” Florin Tănase a făcut show după 0-0 cu Universitatea Craiova. A făcut praf arbitrajuls