borac banja luka

Incidente incredibile. Fanii au întrerupt un meci şi i-au urmărit pe arbitri. Le-au incendiat maşina! „O persoană a fost rănită”
Fotbal • 22 septembrie, 17:42

CFR Cluj – FC U Craiova 3-2 | Ciprian Deac, marcat de emoţiile trăite în Bosnia. „Nu ne-am putut uita în oglindă! Chiar a fost un dezastru, o ruşine”. De ce a alergat spre Şumudică
Fotbal intern • 17 iulie, 8:36

Borac Banja Luka – CFR Cluj 2-1 | Marius Șumudică a răbufnit la conferința de presă. „Dacă nu era scoasă regula golurilor marcate în deplasare, trebuia să fie 7-0!”. Ce l-a nemulțumit. „Nu mi s-a mai întâmplat”
Fotbal • 14 iulie, 1:55

Borac Banja Luka – CFR Cluj 2-1 | Marius Şumudică, salvat de schimbarea regulamentului UEFA. „Aşteptările sunt mari, nimeni nu se aştepta la aşa ceva”. Ce emoţii pentru campionii României!
Fotbal • 14 iulie, 0:18

Alex Chipciu, eroul lui CFR Cluj! Golul nebun care a calificat campioana României în turul al doilea preliminar UEFA Champions League
Fotbal intern • 14 iulie, 0:04

Marius Șumudică, momente teribile în Bosnia! Campioana României a luat 2 goluri în 4 minute. „Românul” Vranjes a dat tonul revenirii lui Borac Banja Luka
Fotbal intern • 13 iulie, 22:43

Borac Banja Luka – CFR Cluj 2-1 (3-4 la general). Campioana României a „tremurat” în Bosnia, dar continuă în Champions League
Fotbal intern • 13 iulie, 21:00

CFR Cluj – Borac Banja Luka 3-1 | Marius Şumudică încă „tremură” pentru calificare. „Să nu ne culcăm pe o ureche”. Mesaj tăios înaintea Supercupei cu Universitatea Craiova!
Fotbal • 6 iulie, 22:30

CFR Cluj – Borac Banja Luka 3-1 | Ciprian Deac, omul meciului: „Trebuia să fie 5-0 la pauză!” Ce spune veteranul despre Marius Şumudică + Mesaj pentru Billel Omrani
Fotbal • 6 iulie, 22:22

CFR Cluj – Borac Banja Luka 3-1 | Ardelenii au făcut spectacol la debutul lui Marius Şumudică! Ciprian Deac, gol şi pasă decisivă
Fotbal intern • 6 iulie, 21:50

CFR Cluj – Borac Banja Luka | Billel Omrani, primul gol în era Şumudică! Antrenorul campioanei, de la agonie la extaz în doar câteva secunde
Fotbal • 6 iulie, 20:31