campionatul national de inot

David Popovici a câștigat medalia de aur la proba de 100 m liber, de la Campionatul Național de înot în bazin de 50 m
Diverse • 20 aprilie, 18:39

David Popovici, prima reacție după ce a terminat pe locul 2 cu ștafeta de 4×100: „Este proiectul nostru să calificăm 4 înotători pentru Olimpiada de la Paris!”
Înot • 7 aprilie, 21:16

David Popovici a câștigat medalia de aur la proba de 400 de metri liber! Vlad Stancu, pe locul secund la proba din cadrul Campionatului Național de Înot
Înot • 7 aprilie, 19:07

David Popovici, despre noua senzaţie a înotului din România, Daria Silişteanu: „Să nu punem presiune pe ea!”
Înot • 6 aprilie, 19:10

David Popovici, aur la 50 de m fluture, la Campionatul Naţional de la Otopeni! A stabilit un nou record naţional
Înot • 6 aprilie, 18:40

Prima reacţie a lui David Popovici, după cele două medalii de aur cucerite la Campionatul Naţional de la Otopeni: „M-a obosit tare!”
Înot • 5 aprilie, 21:07
Video

David Popovici, campion naţional la 50 m liber şi 100 m spate! Românul a cucerit două medalii într-o singură zi
Înot • 5 aprilie, 19:10

David Popovici, pregătit să ia startul la Campionatul Naţional de înot. Va concura în cel puţin şase probe!
Înot • 4 aprilie, 16:39