finala

Carlos Alcaraz s-a calificat în finală la ATP Madrid! Favoritul publicului, pregătit să-și apere trofeul
Tenis • 5 mai, 22:09

David Popovici a câștigat medalia de aur la proba de 100 m liber! Prestație de vis la Campionatul Mondial de Juniori de la Lima
Înot • 5 septembrie, 2:07

Alexia Tatu a câştigat finala 100% românească de la Wimbledon U14! A învins-o în două seturi pe Andreea Soare
Tenis • 10 iulie, 16:40

Robert Lewandowski, suporter de lux pentru Iga Swiatek la Roland Garros 2022! Moment emoţionant după triumful polonezei de la Paris
Roland Garros • 4 iunie, 17:55

Uluitor! Mii de fani au intrat ilegal la Liverpool – Real Madrid, finala UEFA Champions League
Liga Campionilor • 31 mai, 18:48

Valentin Cojocaru, în al nouălea cer după calificarea lui Feyenoord în finala Conference League! Mesajul postat de portarul român
Conference League • 6 mai, 10:00

Ianis Hagi, prima reacţie după calificarea lui Rangers în finala Europa League: „Ibrox, baby!” Mesaj pentru adversarii de la Frankfurt
Europa League • 6 mai, 8:27

UEFA oferă 10.000 de bilete gratuite la finala Champions League! Anunţul făcut de Aleksander Ceferin
Fotbal extern • 14 februarie, 17:46

Chelsea a câștigat în premieră Campionatul Mondial al cluburilor! Kai Havertz a decis finala cu Palmeiras în prelungiri
Fotbal extern • 12 februarie, 21:10

Australian Open 2022 | Danielle Collins a spulberat-o pe Iga Swiatek! Finală surpriză la Melbourne cu Ashleigh Barty
Australian Open • 27 ianuarie, 13:32
NEWS ALERT

Ce performanţă! Gabriela Ruse, la un pas de un nou trofeu. Românca s-a calificat în finală la Palermo, după un meci de trei ore: „Era să abandonez. Sunt moartă!”
Tenis • 24 iulie, 21:21

Stadioanele se deschid în Liga 1 din sezonul viitor + Câţi fani vor asista la finala Cupei României şi ce condiţii trebuie să îndeplinească: "Avem nevoie de entuziasmul lor!"
Fotbal intern • 9 mai, 15:14