Închide meniul

Ruby şi partenerul său, Jolt, s-au salvat a treia oară de la duel la Dancing on Ice: Vis în Doi! Show-ul fenomen continuă sâmbătă, de la ora 20:00, la Antena 1

Antena Sport Publicat: 6 aprilie 2022, 22:31

Comentarii
Ruby şi partenerul său, Jolt, s-au salvat a treia oară de la duel la Dancing on Ice: Vis în Doi! Show-ul fenomen continuă sâmbătă, de la ora 20:00, la Antena 1

Captură Antena Sport

“Lampa lui Aladin” a salvat-o din nou de la duel pe Ruby, la Dancing on Ice: Vis în Doi… a treia oară!

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Ruby și partenerul ei, Jolt, nu trec prin cele mai bune momente la show-ul fenomen care e în fiecare sâmbătă, de la ora 20:00, la Antena 1.

Ruby şi Jolt s-au salvat de la al treilea duel la Dancing on Ice: Vis în Doi

Ruby a luat căzătură după căzătură la antrenamente, dar pe gheață s-a descurcat bine.

“Sunt obosit, punct. Ţi-am spus, sunt epuizat și fizic și emoțional. Mă doare tot!”, i-a spus Jolt artistei românce.

“Foarte nervos… probabil este frustrat şi din cauza mea. Dar trebuie să înțeleagă că eu nu sunt patinatoare profesionistă.”, a replicat Ruby.

Reclamă
Reclamă

Ruby și Jolt au câștigat al treilea duel şi speră să nu aibă parte și de cel de-al patrulea.

Ruby și Jolt nu renunță! Cei doi luptă pentru marele premiu şi pentru copiii din mediul rural

Ruby și Jolt s-au ridicat de fiecare dată de la pământ. Jolt e dublu campion național de patinaj în Ungaria. El și Ruby luptă pentru copiii din mediul rural care vor să meargă la școala de patinaj.

“Se bazează multă lume pe noi în momentul ăsta. Mulți copilași se uită la noi, dorindu-și ca noi să reușim!”, a mai spus Ruby.

Reclamă

Cursa pentru premiul de 50.000 de euro de la show-ul fenomen Dancing on Ice – Vis în Doi continuă sâmbătă, de la ora 20:00, la Antena 1.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine câștigă Marele Premiu al Australiei, prima cursă din noul sezon de F1?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
11:19
Finala Cupei Mondiale cu deznodământ neașteptat: 200.000 de fani în tribune și o dramă națională
11:15
Adrian Mutu a numit titularul incontestabil de la naţională, în barajul cu Turcia: “Cu el va începe nea Mircea”
10:33
Anunţ despre viitorul lui Daniel Pancu la CFR Cluj: “Sunt multe probleme. Aşteptăm patronul”
10:18
“Cine e adevăratul Chivu?” Antrenorul român, comparat cu un nume legendar în Italia
9:57
VIDEOFernando Alonso a răbufnit, după dezastrul din antrenamentele din Australia: “Probleme Honda şi iar probleme Honda”
9:36
Sorin Cârţu, planuri uriaşe la Universitatea Craiova înainte de startul play-off-ului: “Nu avem voie să pierdem vreun meci”
1 Gigi Becali transferă “patru titulari”! A făcut primul “11” la FCSB, iar Târnovanu se întoarce în echipa de start! 2 Virgil Ghiţă, transfer de 3 milioane de euro! Lovitura totală dată de român. Ce salariu va avea 3 Fiul lui Ion Ţiriac s-a întors din Dubai, dar nu singur. Lângă cine a fost surprins în avion 4 Atacant surpriză convocat de Mircea Lucescu la naţionala României. A marcat cu AC Milan şi Fiorentina 5 FotoMarius Constantin sparge lemne în tricoul Universităţii Craiova. Imaginile postate de soţia mai tânără cu 15 ani 6 FotoCelebra milionară nu a avut milă de românii care au cerut bani de bilete de la stat după ce au revenit din zona de război
Citește și