Închide meniul
EXCLUSIV AS.ro LIVE

“Bombardierul” Ion Pascu e sigur că va fi nebunie la iFight HEROES 3 “Bătaie în București”: “Mai sunt trei zile şi am emoţii”. Super-gala e vineri, pe AntenaPlay, de la ora 19:30, şi pe Antena 1, de la ora 23:00

Iulian Focșăneanu Publicat: 15 martie 2022, 12:14

Comentarii
Bombardierul Ion Pascu e sigur că va fi nebunie la iFight HEROES 3 Bătaie în București: Mai sunt trei zile şi am emoţii. Super-gala e vineri, pe AntenaPlay, de la ora 19:30, şi pe Antena 1, de la ora 23:00

AS.ro LIVE

Se anunţă show total în Sala Polivalentă din Bucureşti, mai ales că au fost ridicate restricţiile! Fanii pot veni în număr mare să îşi încurajeze favoriţii, biletele fiind deja puse în vânzare (CLICK AICI pentru a achiziționa bilete la gală). “Bombardierul” Pascu e pregătit să ridice publicul în picioare şi să dea de pământ cu adversarul său, în direct la Antena Play.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

“Bombardierul” Ion Pascu, gata să facă show în iFight HEROES 3 ”Bătaie în București”

Eu acum am emoţii. Se apropie gala, mai sunt trei zile… o să am spectatori. Nu am mai avut spectatori de ceva timp şi contează. Mă gândesc că iar o să am sentimentele astea, când publicul te aclamă… ai nişte stări. Mă bucură treaba asta!

Când lupţi fără spectatori e ca la antrenament. În momentul în care lupţi într-o sală e altceva, publicul îţi dă starea asta. Până la urmă show-ul e făcut pentru oameni“, a spus “Bombardierul” Pascu la AS.ro LIVE.

Pascu nu se teme înainte de proba cântarului. Luptătorul român a precizat şi în luna noiembrie, înainte de iFight HEROES „Bătălie în pandemie”, că poate slăbi în timp record. E gata să dea jos, din nou, multe kilograme.

Eu sunt în grafic. Poate vreau să fac socoteala de câte ori am slăbit…de foarte multe ori. (Cătălin Oprişan: Nu mai eşti ca data trecută, să slăbeşti 10 kilograme, nu?) Acum 12 kilograme! Nu… am ajuns să nu îmi mai fie greu pentru că am ajuns să am experienţă. O fac cum trebuie! Am ajuns să slăbesc 10 kilograme şi să nu am probleme“, a precizat Ion Pascu.

Reclamă
Reclamă

Eu ştiu prin ce trece de fiecare dată. Are peste 30 de meciuri la profesionişti, din care jumătate le-a făcut cu slăbire profesionistă, foarte bine pusă la punct“, a declarat Florian Ceafalău.

Lee Hammond și Cian Cowley vor lupta în fața publicului bucureștean, într-o gală în care un alt coleg de-al loc de la SBG Dublin, Ion Pascu, va lupta în main event, cu Rene Wollinger.

De altfel, Ion Pascu și Lee Hammond au luptat și în ultima gală iFight HEROES, din luna noiembrie a anului trecut. Ambii au înregistrat victorii în prima rundă, Pascu prin finalizare la sol iar Hammond prin TKO.

Reclamă

Noua ”achiziție” a circuitului Heroes Fight League este Cian Cowley. Acesta face parte din celebra echipă a lui McGregor, din Dublin. Cei doi sunt prieteni foarte buni, fiind fotografiați împreună la mai multe evenimente.

Alex Velea îi face galerie lui Mineru Junior la iFight Heroes

Alex Velea îl ajută pe prietenul din cuşcă înaintea galei iFight de vineri! Minerul Junior a cântat în studio cu Velea, ca să se încarce cu energie pentru bătălia cea mare!

Mă aprind ca un fitil! Am venit să dau croșeul, te atac ca un rechin! Nici nu pot să mă abțin, ADN-ul meu e fin! Te previn! Vezi că te sparg, vezi că vin! How! How!”, au cântat Alex Velea și Mineru Junior.

Versurile lui Velea îl motivează pe luptător înaintea bătăliilor din cușcă.

Mă motivează. Sunt și unele melodii și stilul de a te încărca cu energie pozitivă„, a spus Mineru Junior.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va reuşi FCSB, până la urmă, să prindă primăvara europeană?
Loading ... Loading ...
Citește și:
12:09
Suma încasată de Sorana Cîrstea, după calificarea în turul doi la WTA Brisbane
11:22
FotoFCSB a plecat în Antalya. Ce s-a întâmplat când Tavi Popescu l-a văzut pe Mihai Stoica, după “atacul” oficialului
11:21
Trei milioane de euro pentru starul Rapidului! De unde vine oferta
10:30
“E indispensabil” Daniele De Rossi i-a transmis lui Dan Şucu ce jucător nu trebuie să plece de la Genoa în iarnă
10:26
Suma oferită de Rapid în schimbul lui Marinos Tzionis! Ce mai include propunerea giuleștenilor
10:11
România, o singură reprezentantă rămasă la WTA Brisbane! Jaqueline Cristian, învinsă și ea în primul tur
1 Refuzat de FCSB, dar transferat de Rapid. Meme Stoica, dezvăluire uluitoare: “Obraznic” 2 Dinamo a început negocierile pentru atacantul român dorit de Kopic, transferat cu 2 milioane de euro! 3 FotoStaţiunea din România unde Simona Halep a ridicat un hotel de 2,5 milioane de euro! 4 UPDATELIVEBLOG Mercato 2026. Cele mai importante transferuri din iarnă. Rațiu, nou coleg venit de la Atletico Madrid 5 Alex Dobre, transfer în Olanda! Ce club a început negocierile cu Rapid 6 Rapid pregătește o lovitură de proporții în această iarnă! Cine este fotbalistul dorit de Costel Gâlcă
Citește și