Gala iFight Heroes 8 ”Cușcă cu lei” a fost în AntenaPLAY. „John Berceni” l-a umplut de sânge pe Cosmin Bucătaru

Antena Sport Publicat: 16 octombrie 2023, 22:55 / Actualizat: 17 octombrie 2023, 11:05

Gala iFight Heroes 8 ”Cușcă cu lei” a fost exclusiv în AntenaPLAY. Main eventul dintre Ion Grigore şi Cosmin Bucătaru a oferit un spectacol pe cinste.

Ion Grigore – Cosmin Bucătaru (Main Event) şi Robert Constantin – Damian Zaharia au fost cele mai tari lupte ale galei de la Circul Metropolitan București!

Gala iFight Heroes 8 ”Cușcă cu lei” a fost în AntenaPLAY. Toate luptele sunt aici

Update 23:14: Ion Grigore a câştigat main eventul cu Cosmin Bucătaru. „John Berceni” s-a impus după ce arbitrul a oprit lupta în repriza a treia. Cei doi au terminat lupta plini de sânge.

Update 22:55: Acum a început main eventul dintre Ion „John Berceni” Grigore şi Cosmin Bucătaru.

Update 22:45: Robert Constantin l-a învins prin KO în prima repriză pe Damian Zaharia.

Update 22:30: Victorie fantastică pentru Vasile Corcodel în faţa lui Lorenzo Stoica.

Update 22:05: A început lupta dintre Lorenzo Stoica şi Vasile Corcodel.

Update 21:50: Marius Şpac a câştigat lupta cu Adrian Predoiu, după ce acesta a cedat în repriza a doua.

Update 21:35: A început lupta dintre Marius Șpac şi Adrian Predoiu.

Update 21:30: Lucian Dragomir a câştigat după ce arbitrul a oprit lupta după repriza a doua.

Update 21:15: A început lupta din Lucian Dragomir şi Aurel Răsteanu.

Update 21:11: Maria Hîngu a învins-o pe Anamaria Balaş după o luptă pasionantă.

Update 20:35: Dan Tudoran a câştigat partida cu Mario Geler, după ce medicul a oprit lupta după prima repriză.

Update 20.25: Urmează lupta dintre Dan Tudoran şi Mario Geler.

Update 20.20: Luptă fantastică pentru Mihai Ciompec! Acesta l-a făcut KO în prima repriză pe Mohamed Mehri.

Update 20:00: Mihai Ciompec – Mohamed Mehri este prima luptă din gală!

Despre AntenaPLAY

AntenaPLAY oferă abonaților canale LIVE pentru competitii sportive, canale live exclusive si canale live pentru posturile TV ale Antenei TV Group, emisiuni TV în ediții integrale, conținut exclusiv și producții originale, zeci de filme românești premiate la cele mai importante festivaluri internaționale, competiții sportive, LIVE exclusiv, pentru toți iubitorii sportului, animații pentru cei mici și știri de ultima oră.

Aplicația AntenaPLAY este disponibilă pe toate dispozitivele: smartphone, smart TV, PC, tabletă și laptop. AntenaPLAY este singurul loc în care se pot urmãri edițiile integrale din emisiunile produse de Antena TV Group, din orice colţ al lumii şi de pe orice dispozitiv.

0:06 Mihai Stoica nu s-a putut abţine şi i-a dat replica lui Tudorel Stoica: „Oameni pe care i-ai idolatrizat te desconsideră total!” 30
23:55
VIDEOCoventry – Ipswich 1-2, în AntenaPLAY. Oaspeţii au urcat pe loc de promovare directă în Premier League! Cum arată clasamentul
30
23:50
Mutarea de geniu făcută de Thomas Tuchel în Bayern – Real Madrid! Bavarezii au întors scorul după numai 12 minute
30
23:37
Bayern Munchen – Real Madrid 2-2. „Dublă” Vinicius şi răsturnări de scor! Meci de senzaţie pe Allianz Arena!
30
23:20
Basarab Panduru a făcut o criză de râs când a văzut clipul de prezentare cu Dan Petrescu: „Nu aş fi făcut niciodată aşa ceva”
30
23:00
„Foarte tare m-am simţit sabotat de Steaua!” Mircea Lucescu, dezvăluiri din culise despre marea lovitură primită în carieră
30
22:50
Vinicius Jr a deschis scorul în Bayern Munchen – Real Madrid după o fază splendidă! Assist de senzaţie al lui Toni Kroos!
30
22:23
Conducerea Rapidului a confirmat că vrea să îl aducă pe Mircea Lucescu în Giuleşti: „Ne dorim”! De ce depinde lovitura verii
30
22:11
Suspendare uriaşă primită de Hakim Abdallah, după ce l-a băgat în spital pe Romario Benzar! Lovitură primită de Dinamo
30
21:35
Handbaliştii de la Dinamo s-au calificat în Turneul Final Four al European League! Performanţă de senzaţie, după 20 de ani!