Închide meniul
Video

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari știri ale zilei de 5 martie 2024

Valentin Pîrcălabu Publicat: 5 martie 2024, 16:50 / Actualizat: 7 martie 2024, 18:15

Comentarii

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 5 martie

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update, cele mai tari știri sportive ale zilei de 5 martie 2024.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe AS.ro vezi imagini de la meciul echipei lui Dan Petrescu în sferturile de finală ale Ligii Campionilor Asiei, dar şi dorinţa lui Dan Şucu pentru derby-ul cu FCSB.

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update – 5 martie 2024

1. DRAMATISM PENTRU PETRESCU

Meci dramatic pentru Dan Petrescu în sferturile de finală ale Ligii Campionilor Asiei. În direct pe AntenaPLAY, Jeonbuk a remizat pe teren propriu cu Ulsan, scor 1 la 1. Echipa românului a ratat un penalty şi a fost egalată după o gafă uriaşă.

2. FCSB, LIDER AUTORITAR

Reclamă
Reclamă

FCSB s-a distanţat la 12 puncte în fruntea clasamentului, după ce Rapid a scos doar un egal în deplasarea de la Craiova. “Doamne, ce m-aş bucura să îi batem”, e dorinţa lui Şucu înaintea duelului cu liderul Ligii 1.

3. SCENARIU ŞOC PENTRU VERSTAPPEN

Tot pe AS.ro afli scenariul şoc prin care Max Verstappen poate pleca de la Red Bull la Mercedes. Marele Premiul al Arabiei Saudite e sâmbătă, de la ora 19:00, în direct pe Antena 3 CNN şi pe AntenaPLAY.

Reclamă

4. GIGI I-A FĂCUT ECHIPA LUI EDI

Gigi Becali i-a făcut echipa lui Edi Iordănescu la EURO 2024 şi îi cere titulari pe Coman şi pe Mitriţă. “E mai bun decât Olaru”, a spus patronul de la FCSB despre starul Craiovei.

5. ŞUMUDICĂ NU CEDEAZĂ

Marius Şumudică a reacţionat, după ce Gaziantep a suferit o nouă înfrângere chiar de ziua lui, iar turcii au scris că vrea să plece. ” N-am pomenit de așa ceva!”, a declarat antrenorul român.

Nu uitaţi, cele mai tari ştiri ale zilei încep la ştirile AntenaSport, de la 20:00, în direct pe Antena 1.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine crezi că ar trebui să fie portarul României în meciul cu Austria?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
12:02
Mesajul transmis de Universitatea Craiova, după accidentarea cumplită a lui Mihnea Rădulescu: “Capul sus!”
11:57
Probleme pentru Emma Răducanu! S-a simţit rău şi a fost nevoită să abandoneze la Wuhan
11:47
Mihai Stoica a dezvăluit lucrul făcut meci de meci de Gigi Becali care îl scoate din minţi
11:34
8 ani de la un moment istoric pentru România: Simona Halep devenea în premieră numărul 1 mondial
11:22
VideoSuperFAZE: Ionel Dănciulescu, despre idolii copilăriei și emoțiile Mondialului: „Maradona a fost un geniu!”
11:10
Scenariile prin care România se mai poate califica direct la Cupa Mondială din 2026. FRF a făcut calculele
1 Gigi Becali, cucerit de un fotbalist de la FCSB: “Avem un jucător de pe altă planetă” 2 “Revine Florinel Coman la FCSB?” Anunţul lui Gigi Becali, după ce “Mbappe” a fost prezent la FCSB – Universitatea Craiova 1-0 3 Gică Hagi negociază revenirea pe bancă! Unde ar putea antrena “Regele” 4 “Suntem legaţi”. Sorin Cârţu, discurs furibund după ce Universitatea Craiova a pierdut cu FCSB: “E incredibil, nu mai înţeleg!” 5 Valeriu Iftime i-a atacat pe Gigi Becali şi Elias Charalambous: “Străinii se uită ca la nişte sălbatici” 6 Moartea care l-a marcat pe Daniel Pancu. A plâns în direct: ”Jucam un amical când a venit vestea”
Citește și