Video

AntenaSport Update. Cele mai tari ştiri ale zilei de 13 septembrie

Bogdan Stănescu Publicat: 13 septembrie 2024, 17:12

Comentarii

FCSB, la finalul unui meci din cupele europene / Profimedia Images

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

AntenaSport Update. Cele mai tari ştiri ale zilei de 13 septembrie de pe AS.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Fanii FCSB au aflat câţi bani trebuie să scoată din buzunar pentru a vedea meciurile campioanei României din Europa League. Biletele se vând doar la pachet.

1. Veste uriaşă pentru fanii FCSB

Fanii FCSB au primit o veste uriaşă! Campioana României a anunţat cât costă biletele la meciurile din Europa League. Ele se vând doar sub formă de pachet. Cel mai aşteptat meci este cel cu Manchester United.

2. Iancu l-a făcut praf pe Moldovan

Reclamă
Reclamă

Marian Iancu l-a criticat dur pe preşedintele Rapidului, Viorel Moldovan. “E zero, n-are niciun cuvânt de spus, un avatar al lui Şucu”, a declarat Iancu despre Moldovan.

3. Fanii lui Rangers îl sprijină pe Ianis

Tot de pe site-ul AS.ro află cum îl sprijină fanii lui Rangers pe Ianis Hagi. Chiar dacă a acceptat micşorarea salariului, fiul lui Gică Hagi tot nu e chemat la prima echipă.

Reclamă

4. Eriksson, condus pe ultimul drum

Sven-Goran Eriksson a fost condus pe ultimul drum de 600 de persoane. David Beckham a fost prezent şi el la înmormântarea fostului selecţioner al Angliei. Beckham l-a îmbrăţişat la funeralii pe tatăl regretatului antrenor.

5. Leclerc a făcut accident

Charles Leclerc a făcut accident în primul antrenament al Marelui Premiu al Azerbaidjanului. Max Verstappen a fost cel mai rapid. Antrenamentele continuă pe AntenaPLAY. Marea cursă e duminică, de la 13:45, pe Antena 1 şi AntenaPLAY.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine va câştiga Final 4?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
0:10

VIDEOSpania și Franța, surprize în ultimele teste înainte de Cupa Mondială! Goluri de senzație în ambele partide

23:45 4 iun.

Dumitru Dragomir a văzut un jucător și i-a scris lui Gigi Becali: “Ia-l imediat!”. Pe cine a propus la FCSB

23:23 4 iun.

Per Johansson vrea o finală de Liga Campionilor Gyor – CSM Bucureşti: “O atmosferă electrizantă”

22:58 4 iun.

Fabulos! Maja Chwalinska, salt uriaș în ierarhia WTA după calificarea în finala Roland Garros. Pe cât a urcat

22:56 4 iun.

Florentino Perez, trădat de legenda Realului! Și-a anunțat susținerea pentru Enrique Riquelme

22:28 4 iun.

Ziua cea mare pentru Cristi Chivu! Când anunță Inter prelungirea contractului cu antrenorul român

1 Anunț uriaș făcut de catalani! Barcelona a decis deja noul antrenor, când va pleca Hansi Flick 2 UPDATETransfer la Universitatea Craiova. Mihai Rotaru i-a “suflat” un jucător lui Gigi Becali. L-a luat liber de contract 3 Farul Constanța a bifat primul transfer al verii! 4 Renato Espinosa rămâne în fotbalul românesc. La ce club Liga 1 s-a transferat 5 FCSB, gata să facă un transfer de 2 milioane de euro! Condiția pusă de Becali: „Eu pot să dau, dar …” 6 Gigi Becali, după ce Alexandru Maxim s-a transferat la Universitatea. “L-a dus Giovanni la Craiova”
Citește și