Reclamă
Video
Suporter.as.ro • 11 octombrie, 21:07
David Popovici ar fi luat “Balonul de Aur” dacă era fotbalist: “Era de nivelul lui Messi şi Ronaldo!”
Tatăl lui Ştefan Bană l-a dus prima oară la fotbal pe starul în devenire al Craiovei cu bicicleta, pe ger! Au mers 20 de km!
David Popovici, în bazin / Profimedia