Video

AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 6 decembrie

Publicat: 6 decembrie 2024, 17:17

Comentarii

Gigi Becali l-a criticat dur pe Andrei Vlad / Profimedia Images

AntenaSport Update vine cu cele mai tari ştiri ale zilei de 6 decembrie de pe AS.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Gigi Becali l-a criticat dur pe Andrei Vlad, cota lui Ianis Hagi s-a prăbuşit, iar Raţiu poate prinde un transfer stelar la Real Madrid.

AntenaSport Update – 6 decembrie 2024

1. Criticat de Becali

Gigi Becali l-a criticat dur pe Andrei Vlad. Finanţatorul FCSB l-a acuzat că s-ar fi dat lovit pentru a nu evolua în meciul de Cupă cu Agricola Borcea, câştigat cu 2-1.

2. I s-a prăbuşit cota

Reclamă
Reclamă

Cota lui Ianis Hagi s-a prăbuşit. Mijlocaşul de 26 de ani valorează acum 1.5 milioane de euro. Cu 4 ani în urmă, cota sa ajunsese la 7 milioane de euro.

3. Moment istoric în F1

Pe as.ro, vezi imagini de la un moment istoric din Formula 1. Charles şi Arthur Leclerc au devenit primii fraţi care au participat la un antrenament pentru aceeaşi echipă.

Reclamă

4. Raţiu, pe lista scurtă a Realului

Andrei Raţiu e la mare căutare în La Liga! După Barcelona, şi marele Real Madrid e pe urma fundaşului român, care a impresionat cu evoluţiile de la naţională şi de la Rayo Vallecano.

5. Eşec în Stage 2

România a pierdut primul meci din Stage 2 de la Cupa Mondială Echipe Mixte. Tricolorii au fost învinşi de Hong Kong. Bernie Szocs şi colegii ei mai au de jucat cu Germania şi China, exclusiv pe AntenaPLAY.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Ştim toate echipele calificate la World Cup 2026. Cine va câştiga trofeul?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
21:50

“Vei fi noul director tehnic al FRF?”. Ilie Dumitrescu a dat răspunsul pe loc

21:47

Andrei Nicolescu a anunţat un nou transfer la Dinamo: “Suntem în discuţii avansate”

21:30

Dezastru financiar la CFR Cluj! Ardelenii, “îngropați” în datorii de zeci de milioane de euro. Cum arată bilanțul

21:12

BREAKING NEWSCând va fi stabilit numele noului selecționer: „Asta va fi propunerea oficială”

21:02

“Au dezamăgit” Florin Răducioiu a spus care sunt principalii vinovaţi pentru ratarea calificării la Mondial!

20:35

VideoJurnal Antena Sport | Chemat de Djokovic în galeria de la Zenica cu Italia, bosniacul Dzumhur a spus “pas”

1 EXCLUSIV“Ne facem de râs, e o ruşine” Andrei Raţiu a răspuns şi acuzaţiilor la adresa lui legate de Mircea Lucescu! 2 EXCLUSIVFRF a anunţat oficial numirea unui nou selecţioner în locul lui Mircea Lucescu: “Sper să avem succes” 3 Filipe Coelho a semnat! Anunţul despre antrenorul Universităţii Craiova: “Mult succes” 4 Prima plecare de la FCSB. Mirel Rădoi a decis să renunţe la jucătorul de naţională 5 Gigi Becali pierde dreptul de a folosi numele Steaua și procesul pentru 37 de milioane de euro. Decizia luată de CCR 6 Declaraţia incredibilă a preşedintelui Federaţiei Italiene după dezastrul din Bosnia! Jignire uriaşă
Citește și