românia slovenia

România s-a calificat pe tabloul principal la Campionatele Europene de tenis de masă! Competiţia e exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 11 septembrie, 18:21

Lotul României pentru duelul cu Slovenia din Billie Jean King Cup
Tenis • 17 martie, 22:06

Reacția lui Nicolae Dică după România – Slovenia 1-2: „E punctul meu de vedere, acum voi spuneți ce vreți!”
Echipa naţională • 18 noiembrie, 21:44

Reproşurile făcute de Adrian Mutu lui Edi Iordănescu, după România – Slovenia 1-2: „Până la urmă era Slovenia, care pe vremuri nu ne punea probleme!”
Echipa naţională • 18 noiembrie, 14:08

Viorel Moldovan a făcut praf echipa României din meciul cu Slovenia: „Echipa e fără cap”. Jucătorul cerut urgent
Echipa naţională • 18 noiembrie, 10:44

Edi Iordănescu, criticat după România – Slovenia 1-2. „Scoate-l, bă, pe Puşcaş ultimele 20 de minute. Să îl vedem şi pe el”
Echipa naţională • 18 noiembrie, 9:24

Edi Iordănescu s-a săturat și a tras un semnal uriaș de alarmă, după România – Slovenia 1-2: „Trebuie să încetăm să fim naivi!”
Echipa naţională • 17 noiembrie, 22:10

Ilie Dumitrescu s-a convins după România – Slovenia 1-2: „Cam ăsta e profilul jucătorului român!”. Cine l-a impresionat pe „Mister”
Echipa naţională • 17 noiembrie, 21:17

Olimpiu Moruţan, după România – Slovenia 1-2: „Vreau să mă impun la naţională şi să mergem la un turneu final!” Dorinţa supremă: „Sper să prind din nou un transfer mare”
Echipa naţională • 17 noiembrie, 21:06

Edi Iordănescu a tras concluzia, după România – Slovenia 1-2: „A fost un test foarte bun!”. Ce a spus despre greșelile din apărare
Echipa naţională • 17 noiembrie, 20:58

România – Slovenia 1-2. Denis Drăguș a marcat primul său gol la națională, iar Moruţan şi Puşcaş au ratat ocazii uriaşe. România, învinsă din nou de Slovenia
Echipa naţională • 17 noiembrie, 20:30

Denis Drăguș a „spart gheața” la națională! Atacantul a marcat un super-gol în România – Slovenia. Oblak a fost „spectator”
Echipa naţională • 17 noiembrie, 20:08
UPDATE

Horațiu Moldovan, 3 parade magice în primele 15 minute din România – Slovenia! Intervenții salvatoare ale portarului aflat la debut
Echipa naţională • 17 noiembrie, 19:05
Foto

Horațiu Moldovan debutează la națională, în România – Slovenia! Portarul Rapidului, trimis titular de Edi Iordănescu
Echipa naţională • 17 noiembrie, 17:42