Video

Sandu Lungu, reacție genială după ce l-a bătut pe Florin Dănilă la iFight Heroes „Bombardieri în Mioveni”: „Am glumit, ne vedem la gala următoare!”

Avatar photo

Publicat: 17 septembrie 2022, 0:16

Sandu Lungu a fost pus pe glume după victoria în fața lui Florin Dănilă, la iFight Heroes „Bombardieri în Mioveni”, gală care a fost transmisă pe Antena 1 și AntenaPLAY.

Sandu Lungu, la iFight Heroes "Bombardieri în Mioveni" / as.ro

Constantin Din, la AS.ro LIVE
21:48 Florinel Coman nu e convins să mai rămână la FCSB: „E normal să caut o echipă!” 20:55 FCSB – CS Mioveni 5-1. A patra victorie consecutivă pentru roș-albaștri! Echipa lui Leo Strizu s-a apropiat de podium 20:52 Video“Tricolorii” lui Edi Iordănescu se hrănesc cu energia suporterilor, în drumul spre EURO: “Ne împing de la spate și ne ajută foarte mult!” 20:19 Reacție fabuloasă în timpul meciului FCSB – CS Mioveni: „Antrenorul Gigi Becali e destul de inspirat!” 20:15 CM 2022 | Dominik Livakovic, erou național! A apărat 3 penalty-uri contra Japoniei și a calificat Croația în sferturile Campionatului Mondial 19:56 Leo Strizu, schimbare incredibilă în FCSB – CS Mioveni! L-a băgat pe Edjouma în minutul 25 și francezul a marcat după 6 minute 19:46 CM 2022 | Japonia – Croația 1-1 (1-3 d.l.d.). MI-RA-CU-LOS! Croația s-a calificat dramatic după loviturile de departajare! Livakovic a apărat 3 penalty-uri 19:38 FotoAnamaria Prodan, aroganța supremă: „Aveți idee de ce nu mă suportă o parte din oameni?” 18:52 Un nou antrenor apare pe foaia de joc la FCSB – CS Mioveni! Decizie de ultim moment 18:50 Protest pe Arena Națională! Meciul FCSB – CS Mioveni va începe cu 10 minute întârziere. Care este motivul
Se încing spiritele înainte de meciul lui Sandu Lungu cu colosul din Ungaria! Ce mesaje au trimis fanii unguri
FIGHT • 26 nov., 17:22
Gala iFight Heroes ”Bătaie-n Balcani” cu Pascu și Sandu Lungu, pe 16 decembrie la Antena 1 și Antenaplay.ro
FIGHT • 25 nov., 10:41
Gala iFight HEROES ”Bătaie-n Balcani” cu Pascu și Sandu Lungu, pe 16 decembrie la Antena 1 și Antenaplay.ro
Colaj cu luptătorii iFight Heroes
FIGHT • 17 sept., 0:41
Robert Constantin a reușit cea mai rapidă finalizare din istoria galelor iFight Heroes! K.O. în 25 de secunde reușit de Mihai Simion! Cosmin Bucătaru a fost descalificat