Închide meniul
Video

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 7 decembrie 2022

Antena Sport Publicat: 7 decembrie 2022, 15:06 / Actualizat: 24 aprilie 2023, 19:56

Comentarii

Cele mai tari știri ale zilei de 7 decembrie, la AntenaSport Update

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 7 decembrie 2022.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Cristiano Ronaldo a plecat “glonț” la vestiare, după ce a fost rezervă în meciul cu Elveția, în timp ce Eden Hazard și-a anunțat retragerea din naționala Belgiei.

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update 7 decembrie 2022

1. Cristiano Ronaldo a fost lăsat pe bancă în meciul cu Elveția, iar la final a plecat glonț la vestiare, fără să se bucure pentru calificare. În drumul său, portughezul le-a spus jurnaliștilor că nu s-a înțeles cu Al Nassr.

2. Edi Iordănescu a avut o reacție savuroasă, după ce un fan a cerut ca naționala României să marcheze 3-4 goluri în poarta Elveției. “Doar atât?”, a fost răspunsul selecționerului.

3. Mihai Stoica îl cere pe Adrian Șut la națională. Managerul de la FCSB are mare încredere în mijlocașul care a marcat o dublă în ultimul meci din campionat, cu CS Mioveni.

Reclamă
Reclamă

4. Pele se simte mai bine! Lumea fotbalului răsuflă ușurată după vestea venită din Brazilia. Conducerea spitalului unde este internat Pele a anunțat că “starea sa se ameliorează”.

5. Punct final pentru Eden Hazard. Starul lui Real Madrid și-a anunțat retragerea de la naționala Belgiei, după eliminarea-șoc de la Campionatul Mondial din Qatar.

Nu uitaţi, cele mai importante ştiri ale zilei sunt în jurnalul Antena Sport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Reușește FCSB să se califice în play-off?
Loading ... Loading ...
Citește și:
21:40
LIVE TEXTRapid – Oțelul 0-1. Gălățenii conduc liderul pe Giulești
21:08
VideoJurnal Antena Sport | Campionii de la canotaj, puşi pe distracţie
21:05
VideoJurnal Antena Sport | Gabi Tamaş şi-a lansat vinul
20:59
Moment inedit înainte de Rapid – Oţelul Galaţi! Moş Crăciun a dat lovitura de start
20:53
Mihai Stoica, aproape de plecarea de la FCSB? Anunțul făcut de oficialul roș-albaștrilor: „Nu spun de unde”
20:36
Cristi Săpunaru i-a propus lui Valeriu Iftime un jucător de la Rapid! Reacţia patronului de la Botoşani: “Nu dau bani”
1 FotoImagini rare cu Cristi Chivu şi familia. Cum a fost surprins la petrecerea de Crăciun a lui Inter 2 Au venit notele după FCSB – Feyenoord 4-3. Cine a fost cel mai bun jucător al roș-albaștrilor 3 Gigi Becali, dat pe spate după FCSB – Feyenoord 4-3: “Şi-au scos banii pe tot anul! Îi prelungesc contractul” 4 Sorin Cârţu a făcut praf un jucător al Universităţii Craiova după eşecul cu Sparta Praga: “Nu pot accepta” 5 Gigi Becali a anunţat un nou transfer la FCSB. Jucătorul din Liga 1 care semnează: “E la noi” 6 Primele plecări de la Universitatea Craiova după eşecul cu Sparta Praga
Citește și