Video

Camelia Bălțoi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari știri ale zilei de 28 martie 2024

Viviana Moraru Publicat: 28 martie 2024, 16:43 / Actualizat: 30 martie 2024, 13:58

Comentarii

Captura AntenaSport Update

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Camelia Bălțoi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari știri sportive ale zilei de 28 martie 2024, de pe AS.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe AS.ro vezi declarațiile lui Florin Prunea despre Vlad Chiricheș. Fostul internațional e convins că fundașul nu are nicio șansă să prindă EURO 2024.

Camelia Bălțoi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari știri sportive ale zilei de 28 martie 2024

1. Bernadette Szocs și Eliza Samara luptă în AntenaPLAY

România are două jucătoare în optimile turneului de la Incheon. Bernadette Szocs şi Eliza Samara luptă pentru sferturi, vineri, exclusiv în AntenaPLAY.

2. Sfat pentru Alibec

Reclamă
Reclamă

Mihai Stoica i-a dat un sfat lui Denis Alibec. MM îi recomandă atacantului să „tragă tare” pentru a prinde lotul de EURO: „Să vină în România să se antreneze! Edi e foarte minuțios”, a declarat Mihai Stoica.

3. Marius Șumudică, răspuns pentru FCSB

Pe AS.ro vezi și ce răspuns clar a oferit Marius Șumudică, atunci când a fost întrebat dacă ar antrena FCSB. În urmă cu doi ani, „Șumi” a fost la un pas să bată palma cu Gigi Becali.

Reclamă

4. Prunea, verdict despre Chiricheș

Florin Prunea a dat verdictul despre șansele lui Vlad Chiricheș de a merge la EURO 2024. E convins că fundașul de la FCSB nu va fi convocat de Edi Iordănescu: „E imposibil să facă parte din lot”, a declarat Prunea.

5. Max Verstappen, în pole-position la Mercedes

Max Verstappen e pe lista scurtă a șefilor de la Mercedes. Olandezul i-ar putea lua locul lui Lewis Hamilton, cel care va pleca la Ferrari, în sezonul viitor.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine câștigă titlul de golgheter la Cupa Mondială?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
13:04

Irak – Norvegia LIVE VIDEO (1:00), pe Antena 1 și AntenaPLAY. Haaland îşi face debutul la Mondial

12:48

A semnat contractul cu Real Madrid! Jose Mourinho și-a dat acceptul: “Nu mi-am terminat treaba”

12:41

Refuză FCSB şi merge în Serie A! Transfer important pentru un fotbalist din Liga 1!

12:25

Răsturnare de situație în cazul suspendării Cameliei Voinea: “Justiţia a privit legea şi probele. Şi a decis”

12:09

Trădare în Liga 1! Jucătorul plecat de la CFR Cluj a semnat cu “U”

11:51

Statistica de la Cupa Mondială care “îi dă fiori” Spaniei. 14 naționale sunt peste “Furia Roja” la acest capitol

1 Cum a reușit Gigi Becali să-l fure din curtea Rapidului. A semnat cu FCSB. “Am respect pentru Pancu!” 2 Zeljko Kopic, “la pachet” cu Florentin Petre. Cei doi vor face echipă: “Am vorbit” 3 Francezul Eddy Sylvestre Negadi a semnat cu Farul Constanța 4 Olaru nu pleacă singur. Fotbalistul care își pregătește transferul. Gigi Becali și-a dat acceptul 5 Denis Alibec şi-a dat acordul şi semnează. Întâlnire cu conducerea şi antrenorul clubului 6 O nouă plecare de la FCSB! A decis să rezilieze. Cum l-a deranjat Gigi Becali!
Citește și