Video

AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 14 februarie

Publicat: 14 februarie 2025, 16:44

Comentarii

Bucuria jucătorilor de la FCSB / Profimediaimages

AntenaSport Update! Acestea sunt cele mai tari ştiri ale zilei de 14 februarie, de pe as.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

FCSB a câştigat cu 2-1 la Salonic, în manşa tur a play-off-ului Europa League. Două rezerve, Gheorghiţă şi Dawa, au marcat în poarta lui PAOK.

AntenaSport Update 14 februarie

1. FCSB defilează în Europa

FCSB a obţinut un nou succes uriaş. A câştigat la Salonic şi e cu un pas în “optimile” Europa League. “E o victorie fake”, a răbufnit Răzvan Lucescu. Gigi Becali îl asigură că va avea viaţă grea pe Arena Naţională. Meciul decisiv e deja sold-out!

2. Gheorghiţă, eroul roş-albaştrilor

Reclamă
Reclamă

Andrei Gheorghiţă a avut un impact imediat la campioana României. Atacantul FCSB-ului a marcat la numai cinci minute după ce a intrat pe teren, în meciul cu PAOK. Gheorghiţă a fost remarcat şi de UEFA: “O superschimbare!”

3. Franţa îşi caută selecţioner

Didier Deschamps şi-a ales succesorul pe banca Franţei. Despre cine este vorba afli pe AS.ro.

Reclamă

4. Di Maria i-a dat replica lui Ronaldo

Cristiano Ronaldo s-a autoproclamat “cel mai bun jucător din istorie”. Angel Di Maria nu l-a iertat şi a avut o replică devastatoare: “S-a născut în generaţia greşită. Nu există niciun dubiu, Messi e cel mai bun!”

5. Spectacol garantat la All Star Game

Stelele baschetului american se adună la San Francisco. Va fi show la All Star Game, evenimentul care va putea fi urmărit luni, de la ora 3:00, în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY.

Nu uitați, cele mai importante știri ale zilei sunt în jurnalul AntenaSport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Ştim toate echipele calificate la World Cup 2026. Cine va câştiga trofeul?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
15:28

Ministrul Apărării a găsit nereguli în actele de la CSA Steaua şi face sesizare la DNA

15:09

Propunerile pentru noul selecționer al României, pe masa Comisiei Tehnice. Întâlnire de urgenţă vineri

14:57

Mirel Rădoi a luat poziţie în războiul CSA Steaua – FCSB: “Să nu mă pună cineva să aduc şi banii pe care i-am luat”

14:35

“Are un singur defect.” Anunţul lui Mirel Rădoi despre Denis Drăguş. Gigi Becali insistă pentru transferul lui

14:21

Răsturnare de situaţie! Mirel Rădoi a anunţat revenirea lui Ștefan Târnovanu în poarta FCSB

13:55

EXCLUSIVPrima condiţie pe care FRF i-a refuzat-o lui Gică Hagi, în negocierile pentru preluarea naţionalei României

1 EXCLUSIV“Ne facem de râs, e o ruşine” Andrei Raţiu a răspuns şi acuzaţiilor la adresa lui legate de Mircea Lucescu! 2 Filipe Coelho a semnat! Anunţul despre antrenorul Universităţii Craiova: “Mult succes” 3 Gigi Becali pierde dreptul de a folosi numele Steaua și procesul pentru 37 de milioane de euro. Decizia luată de CCR 4 Declaraţia incredibilă a preşedintelui Federaţiei Italiene după dezastrul din Bosnia! Jignire uriaşă 5 3 jucători, OUT de la FCSB! Decizia luată de Mirel Rădoi 6 S-a decis o altă plecare de la FCSB! Gigi Becali şi Mihai Stoica îi aduc înlocuitor
Citește și