Închide meniul
Video

AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 14 februarie

Publicat: 14 februarie 2025, 16:44

Comentarii

Bucuria jucătorilor de la FCSB / Profimediaimages

AntenaSport Update! Acestea sunt cele mai tari ştiri ale zilei de 14 februarie, de pe as.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

FCSB a câştigat cu 2-1 la Salonic, în manşa tur a play-off-ului Europa League. Două rezerve, Gheorghiţă şi Dawa, au marcat în poarta lui PAOK.

AntenaSport Update 14 februarie

1. FCSB defilează în Europa

FCSB a obţinut un nou succes uriaş. A câştigat la Salonic şi e cu un pas în “optimile” Europa League. “E o victorie fake”, a răbufnit Răzvan Lucescu. Gigi Becali îl asigură că va avea viaţă grea pe Arena Naţională. Meciul decisiv e deja sold-out!

2. Gheorghiţă, eroul roş-albaştrilor

Reclamă
Reclamă

Andrei Gheorghiţă a avut un impact imediat la campioana României. Atacantul FCSB-ului a marcat la numai cinci minute după ce a intrat pe teren, în meciul cu PAOK. Gheorghiţă a fost remarcat şi de UEFA: “O superschimbare!”

3. Franţa îşi caută selecţioner

Didier Deschamps şi-a ales succesorul pe banca Franţei. Despre cine este vorba afli pe AS.ro.

Reclamă

4. Di Maria i-a dat replica lui Ronaldo

Cristiano Ronaldo s-a autoproclamat “cel mai bun jucător din istorie”. Angel Di Maria nu l-a iertat şi a avut o replică devastatoare: “S-a născut în generaţia greşită. Nu există niciun dubiu, Messi e cel mai bun!”

5. Spectacol garantat la All Star Game

Stelele baschetului american se adună la San Francisco. Va fi show la All Star Game, evenimentul care va putea fi urmărit luni, de la ora 3:00, în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY.

Nu uitați, cele mai importante știri ale zilei sunt în jurnalul AntenaSport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Reușește FCSB să se califice în play-off?
Loading ... Loading ...
Citește și:
15:40
Xabi Alonso, reacție categorică despre viitorul lui la Real Madrid: „Fotbalul e prea exigent”
15:13
Zeljko Kopic, anunț despre viitorul lui Kennedy Boateng la Dinamo: „E normal să fie interes pentru el”
14:42
Dorinel Munteanu e gata să producă o surpriză uriașă la debutul la Hermannstadt: „Un început de drum”
13:59
Cine e jucătorul din Portugalia pe care Mihai Stoica vrea să-l transfere la FCSB. Răzvan Lucescu l-a antrenat la PAOK
13:35
Kylian Mbappe, apt pentru următorul meci al lui Real Madrid. Nouă jucători sunt OUT
13:20
Veste bună pentru FCSB. Ce se întâmplă cu titularul accidentat în victoria cu Feyenoord
1 FotoImagini rare cu Cristi Chivu şi familia. Cum a fost surprins la petrecerea de Crăciun a lui Inter 2 Gigi Becali, dat pe spate după FCSB – Feyenoord 4-3: “Şi-au scos banii pe tot anul! Îi prelungesc contractul” 3 Au venit notele după FCSB – Feyenoord 4-3. Cine a fost cel mai bun jucător al roș-albaștrilor 4 Sorin Cârţu a făcut praf un jucător al Universităţii Craiova după eşecul cu Sparta Praga: “Nu pot accepta” 5 “Am dat o maşină cadou şi un apartament”. Gigi Becali, dezvăluiri incredibile după victoria FCSB-ului cu Feyenoord 6 Primele plecări de la Universitatea Craiova după eşecul cu Sparta Praga
Citește și