Video

AntenaSport Update. Cele mai tari ştiri ale zilei de 18 iulie

Publicat: 18 iulie 2025, 17:40

Comentarii

Gigi Becali, în timpul unei conferinţe de presă / Antena Sport

1. Lupta la titlu

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Gigi Becali le consideră pe CFR Cluj şi Universitatea Craiova principalele contracanditate în lupta la titlu. Patronul FCSB-ului îi vede însă pe clujeni cu şanse mai mari: “Se supără finul Mirel dacă zic ceva”, a spus Becali.

2. Abdallah a plecat de la Dinamo

Hakim Abdallah s-a despărţit de Dinamo. Cele două părţi au reziliat de comun acord contractul după meciul cu Csikszereda. Internaţionalul din Madagascar a petrecut doi ani la formaţia din Ştefan cel Mare.

3. România – Ungaria 11-15

Reclamă
Reclamă

România a pierdut barajul pentru sferturile de finală de la Campionatul Mondial de polo. “Tricolorii” lui Bogdan Rath au făcut un meci mare, dar Ungaria s-a impus cu 15-11. România va juca acum pentru locurile 9-12.

4. Schimb între Chivu şi Şucu

Genoa şi Inter au oficializat împrumutul lui Valentin Carboni. Echipa lui Dan Şucu l-a adus pe argentinianul de 20 de ani, după ce acesta nu a mai intrat în planurile lui Cristi Chivu pentru acest sezon.

Reclamă

5. Arabia Saudită nu renunţă

Arabia Saudită nu renunţă la Vinicius şi vrea să o convingă pe Real Madrid cu o sumă ameţitoare. Arabii încearcă să îi convingă pe madrileni cu 350 de milioane de euro, chiar dacă brazilianul are o clauză de un miliard de euro.

Înapoi la Homepage
Comentarii


Reclamă

Va califica Gică Hagi România la EURO 2028?
Loading ... Loading ...
Citește și:
11:54

Vlad Chiricheş pleacă de la FCSB înainte de finalul sezonului. Şi-a luat deja la revedere de la colegi

11:53

Radu Drăgușin a luat decizia! Ce se întâmplă cu viitorul său la Tottenham

11:41

“Am părut amatori”. Gicu Grozav, discurs furibund după eşecul cu FCSB. Mesaj dur pentru coechipierii de la Petrolul

11:32

PAOK – OFI Creta, finala Cupei Greciei (LIVE VIDEO 20:30, AntenaPLAY). Răzvan Lucescu visează la un trofeu în memoria tatălui său

11:26

Jannik Sinner, mesaj de clasă după ce Carlos Alcaraz a anunţat că e OUT de la Roland Garros: “Tenisul are nevoie de el”

11:20

CFR Cluj – U Cluj LIVE TEXT (20:30). Derby “de foc” în Gruia. Echipele probabile

1 Gigi Becali îi prelungește contractul, după FCSB – Petrolul 3-1: „E mai bun decât înainte” 2 Adrian Ilie s-a decis! Anunțul făcut de “Cobra” despre venirea mult dorită de Gigi Becali la FCSB 3 “Va fi cel mai mare jucător al României!” Mircea Lucescu i-a simţit valorea, despre cine este vorba 4 FIFA a decis! Ce se întâmplă cu înlocuirea Iranului cu Italia la Campionatul Mondial din vară 5 Salariu de 30.000 de euro pentru Daniel Pancu. Antrenorul e gata să semneze: “E un fenomen” 6 Andrei Nicolescu a făcut anunțul cu privire la viitorul lui Zeljko Kopic la Dinamo: „Vom accepta să plece”
Citește și